Jelikož nebylo dokončeno play-off, nemohou být určeni mistři ČR. V mužské Superlize a ženské Extralize byli ziskem Prezidentského poháru dekorováni vítězové základní části. Muži Mladé Boleslavi a ženy Vítkovic současně jako nejúspěšnější týmy letošní sezony získají z rozhodnutí Výkonného výboru právo účasti na Poháru mistrů a současně získají i prize money, které by náleželo mistru ČR.

Celkové pořadí družstev ve všech soutěžích je stanoveno jejich pořadím v základní části se zohledněním úvodní fáze play-off, pokud byla dohrána. Florbalové řády jasně stanovují určování postupujících a sestupujících. Jsou určeni ti sestupující a postupující, o nichž již bylo sportovně rozhodnuto. V případě určení pouze sestupujících, budou soutěže doplněny družstvy, která mají na vyšší soutěž nárok dle legislativních předpisů. Ostatní soutěže nebudou mít v sezoně 2019/2020 sestupující ani postupující.

Pro náchodský elitní tým to znamená, že si i v příští sezóně zahraje se stejnými soupeři Národní ligu. Obsazení tří nejvyšších mužských soutěží se pro příští soutěžní ročník nemění.

Jménem náchodské florbalové organizace děkujeme všem fanouškům za podporu v ročníku 2019/2020 a těšíme se na Vaši přízeň i v soutěžním ročníku následujícím.

Více informací na stránce Českého florbalu: bit.ly/koronavirus-13032020