Letní soustředění je nejdůležitější akcí léta pro náchodské hráče. I tento rok se uskuteční v Hostinném, a to v termínu od 11. srpna do 19. srpna, kdy se v podkrkonošském městečku vystřídají hráči všech náchodských družstev od přípravky až po elitní mužský tým. Pro sportovce bude připraven program plný sportovních a volnočasových aktivit organizovaný trenéry. Hráči budou moct nejen zlepšovat své florbalové dovednosti, ale také vytvářet si nové zážitky a stmelovat tým. Právě proto je letní soustředění nejdůležitější akcí léta, na které by žádný náchodský hráč neměl chybět!


Letní soustředění bude opět rozděleno do několika turnusů.

  • 11.8. - 14.8. 2022 - 1. turnus - Muži A, Muži B
  • 14.8. - 19.8. 2022 - 2. turnus - Přípravka, Elévové, Mladší žáci, Starší žáci, Dorost, Junioři (ročníky narození 2004-2016)

Technické informace:

Doprava: Tam i zpět pojedeme společně vlakem, veškeré vybavení povezeme dodávkou. Čas odjezdu a návratu bude doplněn.

Ubytování: Ve školním internátě, není potřeba karimatka ani spacák.

Strava: Pro účastníky je zajištěna plná penze - začíná první den večeří a končí poslední den obědem.

Cena soustředění: 3500 Kč. V ceně je zahrnuta doprava, ubytování (5 nocí), odborné trenérské vedení, pobyt v hale i na venkovních sportovištích, stravování a odborné přednášky. Pro hráče je připraven celodenní program. V případě zrušení akce ze strany pořadatele vártí klub účastníkům plnou částku.

Přihlášky:

  • Členové FLORBAL NÁCHOD pomocí modulu E-přihlášky v Členské sekci

Přihlašujte se co nejrychleji! Počet účastníků soustředění je omezen kapacitou ubytovacích zařízení. Přestože se budeme snažit vyhovět všem zájemcům, budou upřednostněni ti, jejichž závaznou přihlášku obdržíme dříve. Doplňující informace budou přihlášeným distribuovány na začátku července 2022.

Kontakt: V případě dotazů se obracejte na Tomáše Třešňáka:

  • email: tomas.tresnak@florbalnachod.cz
  • tel.: 606 709 215


Zúčastni se soustředění i TY a skvěle se tak připrav na nadcházející sezónu!

Na video z uplynulého ročníku, který si všichni užili, se můžete podívat na našem YouTube kanále.