KLUBOVÝ MATERIÁL

  • Partnerem klubu pro florbalové materiálové vybavení je FAT PIPE.
  • Partnerem klubu pro brankářské vybavení je BLINDSAVE.
  • Partnerem klubu pro zajištění sportovní obuvi je MIZUNO.
  • Kromě toho nabízíme i klubový textil - jako jsou například tréninková trika a další doplňky pro každého správného člena. 

Každý člen FLORBAL NÁCHOD reprezentuje klubové partnery.


JAK OBJEDNÁVAT A NAKUPOVAT?

Objednávky veškerého materiálu posílejte na email objednavky@florbalnachod.cz ve formátu:

  • Jméno a příjmení hráče
  • Kategorie
  • Přesný název produktu
  • Specifikace produktu (např. délka, strana, barva, velikost, atd.)

Materiál se platí při převzetí v hotovosti nebo převodem na účet.KLUBOVÝ TEXTIL

Pro všechny členy nabízíme klubový textil za zvýhodněné ceny. Textil je vhodný jak pro samotné hráče, tak pro fanoušky a rodiče.

Nabídku klubového textilu najdete v našem FANSHOPU.FAT PIPE

Na veškerý sortiment pro sezónu 2020/2021 nabízíme slevu 40% z maloobchodní ceny (MOC). Pečlivě vybrat si můžete z katalogu FAT PIPE, který najdete v ČLENSKÉ SEKCI v záložce DOKUMENTY. 

Objednávky zasílejte na email objednavky@florbalnachod.cz, kde do předmětu uveďte "FAT PIPE". Do textu prosím napište jméno a příjmení, kategorii, počet kusů, přesný název zboží a další specifikace (délka hole, strana, barevná varianta či čepel, která je nabízená s danou hokejkou v katalogu). Objednávky se přijímají vždy do 15. a 30. dne v každém měsíci. Objednávky mimo tyto dva termíny jsou možné za příplatek 200,- Kč. Případné reklamace se odesílají pravidelně a to vždy ke konci měsíce.BLINDSAVE

Brankářům klubu nabízíme slevu 30% z maloobchodní ceny (MOC) na vybavení značky BLINDSAVE. Můžete si vybrat z aktuálního katalogu BLINDSAVE, který najdete v ČLENSKÉ SEKCI v záložce DOKUMENTY. 

Objednávky zasílejte na email objednavky@florbalnachod.cz, kde do předmětu uveďte "BLINDSAVE". Do textu prosím napište jméno a příjmení, kategorii, počet kusů, přesný název zboží a další specifikace (velikost, barva). Objednávky se přijímají vždy do 15. a 30. dne v každém měsíci.MIZUNO

Všem členům klubu nabízíme slevu 40-50% z maloobchodní ceny (MOC) na veškerou obuv značky MIZUNO. Můžete si vybrat jakoukoliv obuv dle vlastního výběru v aktuálním katalogu MIZUNO, který najdete v členské sekci v záložce DOKUMENTY.

Objednávky zasílejte na email objednavky@florbalnachod.cz, kde do předmětu uveďte "MIZUNO". Do textu napište jméno a příjmení, kategorii, počet kusů a kód produktu. Objednávky se přijímají vždy do 15. a 30. dne v každém měsíci.