Stejně jako loni, i letos náchodský florbalový klub vyšle výpravu mládežnických týmů na Floorball Prague Games. Jedná se o největší mládežnický turnaj, kterého se účastní týmy ze zemí z celé Evropy. A ani my u toho nebudeme chybět.

Loni kvůli pandemii koronaviru cestovalo do Prahy pouze družstvo Dorostenců, které si však vedlo skvěle a v tvrdé konkurenci špičkových českých týmů bralo bronzové medaile. Letos na tuto populární akci s mezinárodním zastoupením vyšleme opět kompletní výpravu, které se mohou účastnit všichni hráči ročníku narození 2003 až 2014. Akce se uskuteční v termínu od 6. do 10. července a naši členové se mohou již nyní přihlašovat přes modul E-přihlášky v ČLENSKÉ SEKCI. Tam najdou také podrobně sepsané důležité informace týkající se letošního ročníku Floorball Prague Games. Již nyní se nemůžeme dočkat, až si v Praze zase zahrajeme florbal!

V případě zrušení akce ze strany pořadatele vrátí klub všem účastníkům plnou částku.

Proč se zúčastnit Prague Games?


"Na Prague Games se mi líbí, že si mohu zahrát proti silnějším a starším hráčům. Můžeš se tam sblížit s kamarádem nebo si tam najít i nové přátele. A taky proto, že mám rád florbal."

Filip Felkl, mladší žáci


"Tak PG je pro mě vlastně takový vrchol letní přípravy. Máme možnost se porovnat s nejlepšími švédskými, ale i ostatními týmy. Je to pro nás dobrá příležitost ke zlepšení."

Matěj Hnízdil, junioři


"Prague Games je jedinečná možnost pro hráče i trenéry poznat na vlastní kůži ten nejlepší mládežnický florbal. Hráči mají možnost poměřit své síly s týmy z celé Evropy, a navíc spolu tráví čas ve velkém městě. To dává prostor pro nezapomenutelné sportovní i týmové zážitky, na které náchodští hráči dlouho vzpomínají."

Jan Čečetka, trenér