ČLEN ORGANIZAČNÍHO TÝMU

Během soutěžního ročníku pořádáme zhruba 20 domácích soutěžních utkání elitního mužského týmu a dva turnaje mužského B-týmu. Kromě toho organizujeme celodenní florbalové akce - turnaje Memoriál Davida Korce a O pohár zámeckého medvěda a nebo třeba také Ukončení sezóny. Při všech těchto akcích nábízíme spolupráci.

Pravidelně obsazujeme tyto pozice:

  • autor textového online zápisu k utkání
  • časoměřič
  • hlasatel
  • podavač míčků
  • pokladník
  • obsluha v bufetu

Pro obsazení těchto pozic využíváme stálých členů organizačního týmu.

Co očekáváme? Aktivní přístup a týmovou spolupráci na bezproblémovém organizačním zaštítění sportovní akce.

Co nabízíme? Finanční ohodnocení, možnost sledovat soutěžní zápasy elitního týmu, při dlouhodobé spolupráci další benefity.

Máš-li o místo v našem organizačním týmu zájem, kontaktuj technického ředitele Jana Čečetku.

KONTAKT

Pozice Jméno Telefon E-mail
Technický ředitel Jan Čečetka +420 774 041 766 jan.cecetka@florbalnachod.cz


HLAVNÍ TRENÉR

V rámci zkvalitňování sportovního procesu rozšiřujeme trenérské týmy. Hledáme rovněž hlavní trenéry pro naše družstva.

Co to obnáší? Práce hlavního trenéra je časově náročná. Tréninky našich družstev probíhají až čtyřikrát týdně a k tomu jezdí družstva o víkendech na zápasy. Práce hlavního trenéra zároveň obsahuje přípravu na tréninky a zápasy, evidenci tréninků a docházky a také komunikaci s hráči a rodiči. 

Co očekáváme? Na tuto pozici hledáme trenéry starší 18 let, kteří jsou držiteli příslušné trenérské licence a mají v oboru trénování praxi. Požadujeme časovou flexibilitu, chuť vzdělávat se, loajalitu vůči klubu a klubové vizi. Očekáváme zápal, vytrvalost a spoustu chuti pomoci náchodským florbalistům v jejich sportovním rozvoji.

Co nabízíme? Zázemí nejúspěšnějšího klubu Královéhradeckého kraje, možnost dlouhodobé realizace, finanční ohodnocení a další benefity, podporu při vzdělávání, možnost účasti na trenérských seminářích a konferencích, možnost účasti na mezinárodních florbalových turnajích.

Máš-li o místo hlavního trenéra ve Florbalu Náchod zájem, kontaktuj sportovního ředitele Tomáše Třešňáka.

KONTAKT

Pozice Jméno Telefon E-mail
Sportovní ředitel Tomáš Třešňák +420 606 709 215 tomas.tresnak@florbalnachod.cz

ASISTENT TRENÉRA

V rámci zkvalitňování sportovního procesu rozšiřujeme trenérské týmy. Hledáme rovněž asistenty trenérů.

Co to obnáší? Práce asistenta trenéra je méně časově náročná než práce hlavního trenéra. Tréninky našich družstev probíhají až čtyřikrát týdně a k tomu jezdí družstva o víkendech na zápasy. Lze se však individuálně domluvit a v případě, že Ti to časové vytížení neumožňuje, bys chodil jen na některé tréninky.

Co očekáváme? Na tuto pozici hledáme trenéry starší 15 let. Požadujeme chuť vzdělávat se a loajalitu vůči klubu a klubové vizi. Očekáváme zápal, vytrvalost a spoustu chuti pomoci náchodským florbalistům v jejich sportovním rozvoji.

Co nabízíme? Zázemí nejúspěšnějšího klubu Královéhradeckého kraje, možnost dlouhodobé realizace, finanční ohodnocení a další benefity, podporu při vzdělávání včetně absolvování trenérských kurzů hrazených klubem, možnost účasti na trenérských seminářích a konferencích.

Máš-li o místo asistenta trenéra ve Florbalu Náchod zájem, kontaktuj sportovního ředitele Tomáše Třešňáka.

KONTAKT

Pozice Jméno Telefon E-mail
Sportovní ředitel Tomáš Třešňák +420 606 709 215 tomas.tresnak@florbalnachod.cz