Elitní tým uhrál v novém kalendářním roce dva body. Nejprve nestačil na Panthers Praha, se kterými mimochodem ještě nikdy nebodoval, aby posléze porážku odčinil v dramatické domácí přestřelce s Královým Dvorem, kterou rozhodl v prodloužení kapitán Jonáš Mikšovský. I díky tomu patří v náchodskému týmu v ligové tabulce pátá příčka, již se třináctibodovým náskokem na Prague Tigers, první celek za hranicí elitní osmičky. Šance, že by Rytíři přišli o play-off je už pouze teoretická a mohou následující zápasy pojmout jako přípravu na finální fázi soutěžního ročníku. Rozhodně ale stojí za to pokusit se vybojovat si co nejlepší pozici do vyřazovacích bojů, a k tomu je třeba uspět s protivníkem, který v ligové tabulce ztrácí pouhých pět bodů - pražskou Traverzou.

1:2

Pražská Traverza střídá v letošním ročníku velké úspěchy s porážkami, zpravidla tak jak se střídají domácí a venkovní zápasy. Zatímco venku získali Pražané pouhých sedm bodů, doma píší sérii pěti výher v řadě. V domácím prostředí naposledy prohráli s lídrem z Hradce Králové a Rytíři věří, že i další východočeský celek vyloupí halu v Kunraticích. Proti bude stát velezkušený celek s ostřílenými borci se zkušenostmi z nejvyšší soutěže. Největší hvězdou Mukařova je bezesporu Tomáš Vávra, útočnou hrozbu představuje Jan Pudich a pozor také na Marka Chlumského, jenž rozhodl první vzájemný zápas letošní sezóny gólem v prodloužení.

TJ Sokol Jaroměř vs. FAT PIPE Traverza 5:4p

Bilance vzájemných zápasů hovoří jasně pro Traverzu, často se však jedná o vyrovnané bitvy. Již pětkrát dospěl zápas až do prodloužení a tuhý boj o každý metr na hřišti očekáváme i tentokrát. Kdo se bude radovat z bodů tentokrát? To se dozvíme v sobotu, začínáme v 17:00! Držte Rytířům palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!