AKTUALIZACE

4.12. 19:10

Náchodští junioři prožili další napínavý zápas s hořkou tečkou. S favorizovaným Hattrickem Brno se Náchod dostal po první třetině do vedení 4:0 a zdálo se, že kráčí za jednoznačnou výhrou. Od druhé části se však domácí celek z palubovky postupně vytrácel, náskok začal ztrácet a nakonec odešel poražen 7:9.

Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
"První třetinu jsme odehráli nejlépe v sezóně. V dalším průběhu jsme jako tým i přes upozornění o první přestávce selhali v hlavách a krůček po krůčku nechali soupeře otočit zápas. Vedení nám stouplo do hlavy, přestali jsme plnit základní atributy naší hry. Je to pro nás ztráta, ale zároveň velká zkušenost, kterou si musíme pamatovat. Díky všem aktérům za zápas."

Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
"Soupeř v první třetině ovládl hru - byl kvalitní, pohyblivější, důraznější a daleko schopnější v mezihře i zakončení. Od druhé třetiny jsme přepli na zodpovědnější týmový výkon směrem dozadu a i přes ne příliš kvalitní výkon na míčku jsme dokázali díky individuálním výkonům překlopit zápas na svou stranu. Vážíme si tří bodů z venkovního hřiště, je nutné se poučit z opakovaných prospaných prvních třetin. Díky soupeři za fajn zápas."


3.12. 23:20

Muži B slaví první venkovní výhru v sezóně! Proti Kolínu potvrdili Náchodští roli favorita a zvítězili 7:10. A to i přesto, že Náchod B nastoupil do zápasu pouze s brankářem a devíti hráči do pole. Ti však předvedli srdnatý a takticky vyzrálý výkon a připsali si do tabulky velmi důležité tři body.

Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
"Dnes jsme hráli spíše účelně, než na krásu, nicméně to hlavní jsme splnili. Obětavým výkonem jsme vybojovali první venkovní výhru letošní sezóny a v dalších zápasech ji potvrdíme. Díky náchodským hráčům za předvedený výkon a soupeři za férový zápas.

Komentář domácích Cícha Petr (Trenér):
"Soupeř chytře odhadl, že nám nebude svědčit role tvůrců hry a trestal zejména z předbrankového prostoru. My jsme sice drželi balónek, ale míčku se do branky pořád nechce, asi budeme muset koupit nějaké těžší kuličky. Díky soupeři za zápas i slova podpory."


3.12. 23:10

Elitní tým potvrdil vítězství nad lídrem z Hradce z minulého kola v Rudné, kde vydřel další velmi cenné tři body. Proti poslednímu celku tabulky, se kterým Rytíři v předchozím vzájemném duelu zvítězili 11:1, to tentokrát ale byla velká dřina. Náchodští nakonec zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem 1:2, bodovali však již posedmé v řadě a jejich náskok na pozice zajišťující postup do play-off je nyní osmibodový.

Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
"Dnešní výkon byl špatný a hráči to vědí. Máme pokorný tým, který ví co dnes udělal špatně. Získali jsme 3 body a potvrdili, tak body z minulého týdne. Známe své silné stránky i věci na kterých musíme urgentně pracovat a to budeme. Byla to perfektní zkušenost pro náš nový tým. Díky soupeři za lekci a hodně štěstí do zbytku sezony!"

Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
"Dneska rozhodla produktivita. Díky soupeři a hráčům za hru."


3.12. 23:00

Muži C byli v Hořicích úspěšní z poloviny. V prvním utkání si náchodské Céčko poradilo hravě s Dobruškou a zvítězilo 1:8. Druhý zápas proti Trutnovu B však Náchodským nevyšel a nakonec odešli poraženi 3:5. Pro náchodské Muže C to je vůbec první prohra v letošní sezóně. 


3.12. 22:00

Dorostenci A si ve druhém zápase hravě poradili s Olympem Praha. Náchod tentokrát vstoupil do utkání koncentrovaně a během první třetiny si vypracoval tříbrankový náskok. I v dalším průběhu zápasu dorostenci Náchoda dominovali a Olymp tak korigoval skóre paradoxně pouze při přesilových hrách Náchoda. Ty se našim dorostencům opravdu nedařili, když třikrát inkasovali během vlastní přesilovky a jednou těsně po jejím skončení. Nakonec však rozhodlo jedenáct vstřelených branek na straně Náchoda, z nichž hned pět zaznamenal Jakub Langpaul. Náchodský dorost zvítězil 11:4, z prvního turnaje bere šest bodů a to je skvělý základ pro návrat do druhého koše. Na druhé části turnajového dvoukola, které je v plánu za dva týdny, se Náchodští utkají s pražskými týmy Wizards a Startem.

Omlazené dorostenecké Béčko nestačilo ve druhém zápase trutnovského turnaje na domácí tým. Prohru 11:1 korigoval jediným gólem náchodských mladíků Martin Macek. I tak je to pro řadu náchodských hráčů cenná zkušenost.


3.12. 13:30

Dnes hrají oba týmy dorostenců. Áčko bojuje na turnaji druhého výkonnostního koše v Praze, kde v prvním utkání změřilo síly se Skutčí. Náchodští byly během zápasu více na míčku, nedokázali však odskočit do výraznějšího vedení a tak museli bojovat o výhru 4:5 až do samého závěru. Béčko dorostenců bojuje v omlazené sestavě v Trutnově a v prvním utkání nestačilo na Holice, kterým podlehlo 1:7. Oba týmy čekají na turnajích ještě druhé zápasy. Áčko se utká s Olympem Praha a Béčko s domácím Trutnovem.


3.12. 10:00

Elitní tým bodoval šestkrát v řadě a tuto sérii bude chtít prodloužit na palubovce Rudné, které patří aktuálně poslední místo v tabulce Národní ligy. Rudná ale v posledních zápasech prokazuje, že už se v Národní lize rozkoukala a na hřišti soupeře se rozhodně nečeká stejný průběh zápasu jako v Náchodě, kde Rytíři zvítězili 11:1.

Proti poslednímu týmu tabulky nastoupí i Muži B - ti budou o první venkovní vítězství bojovat v Kolíně. Ve hře bude i třetí mužský tým - Céčko, které odehraje dva zápasy v Hořicích.

Junioři sehrají další zápas 1. ligy - tentokrát v Plechárně přivítají favorita soutěže Hattrick Brno. Dorostenci A se představí poprvé v sezóně ve druhém výkonnostním koši, kde se utkají se Skutčí a s pražským Olympem. Dorostenci B hrají v Trutnově a Mladší žáci v Chlumci nad Cidlinou.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!PROGRAM NA VÍKEND

Národní liga mužů, skupina západ - 13. kolo - SH ZŠ Rudná
3.12.
17:00 Sokol Rudná vs. Florbal Primátor Náchod 1:2 online

Divize C - 13. kolo - Hala Borky
3.12. 18:00
FBC Pitbulls Kolín vs. Florbal Primátor Náchod B 7:10 online

Královéhradecká liga mužů - 10. kolo - SH Hořice
3.12. 10:30 FBC Dobruška vs. Florbal Primátor Náchod C 1:8 online
3.12. 15:00 Florbal Primátor Náchod C vs. FBC Trutnov (DTJ) B 3:5 online

1. liga juniorů, skupina B - 13. kolo - SH TJ Náchod
4.12. 14:00
Florbal Primátor Náchod vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:9 online

1. liga dorostenců, skupina B - 21. kolo, 2. koš - TJ JM Chodov
3.12. 11:30 FbC Skuteč vs. Florbal Primátor Náchod 4:5 online
3.12. 14:30 Florbal Primátor Náchod vs. Olymp Florbal 11:4 online

2. liga dorostenců, skupina 4 - 8. kolo, 2. koš - SH Gymnázium Trutnov
3.12. 10:40 Florbal Primátor Náchod B vs. TD-IS IBK Holice 1:7 online
3.12. 14:00 FBC Trutnov (DTJ) vs. IBK Holice 11:1 online

Královéhradecký přebor mladších žáků 3+1 - 7. kolo - Slavíčkova hala Chlumec nad Cidlinou
3.12. 9:40 FBC Česká Skalice vs. Florbal Primátor Náchod rytíři
3.12. 11:10 Florbal Primátor Náchod rytíři vs. TJ Sokol Dvůr Králové nL
3.12. 12:40 Florbal Primátor Náchod rytíři vs. Sokol Chlumec nad Cidlinou