Náchod přišel o vítězství ve třetí třetině

První semifinále mezi Panthery a Rytíři nabídlo tuhou bitvu. Náchodští dali zapomenout na časy, kdy od Pražanů schytávali jeden debakl za druhým a po počátečním tlaku domácího celku převzali iniciativu a odměnou jim bylo vedení 0:1 po první periodě. A to ve druhé části ještě navýšili, přestože se jim nevydařil její začátek. Náskok 2:4 však Rytíři v závěrečné části neudrželi. Domácím hráčům pomohly dvě slepené branky na začátku třetiny a obrat dokonali v přesilové hře. Závěrečný tlak Náchodských ovoce nepřinesl a tak si první bod v sérii připsali domácí.

Také v Praze se mohli Náchodští spolehnout na podporu skvělých fanoušků!

PANTHERS PRAHA - FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD  5:4 ( 0:1 , 2:3 , 3:0 )

Odkaz na sestřih branek

Sestava Náchoda: Skalický (Stuchlík) - Vlášek, Langpaul, Čáp, Špaček, Macháček - Rázl, Prause, Matoulek, Jakubský, Kříž - Vysoký, Svoboda, Mikšovský J., Kubelka, Mikšovský M. - Knettig, Tlučhoř, Kovařík.

Komentář trenéra Náchoda Tomáše Třešňáka ZDE

Rytíři oslavili premiérové vítězství nad Pantery

Stejně jako v sobotu, i v nedělním souboji se florbalistům Náchoda vydařila první třetina. Tentokrát však Náchodští předvedli koncentrovaný výkon po celých šedesát minut a obrat domácího celku nepřipustili. Nesrazilo je ani snížení na 1:2, naopak - drželi se taktických pokynů a přidávali další branky. Diváci mohly vidět hned tři trestné střílení, a zatímco David Špaček na straně Náchoda proměnil, domácí střelci si na Vlastimila Skalického ani v jednom ze dvou pokusů nepřišli. Ve třetí třetině měli Panteři místy drtivý tlak, ten však Rytíři ustáli a do otevřené obrany přidávali další branky. Historicky první vítězství nad Panthers Praha tak stálo za to - skóre narostlo až do finální podoby 2:8.

S Pantery se bojuje o každý centimetr na hřišti!

PANTHERS PRAHA - FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD  2:8 ( 1:2 , 1:4 , 0:2 )
 Kubelka 2x, Jakubský, Kovařík, Špaček, Mikšovský J., Macháček, Mikšovský M.

Střely na branku: 19:16
Vyloučení: 4:6