Elevové

říjen 2020

FBK Bulldogs Hořice
Sobota 24. říjen 2020, 12:40, Sportovní areál Jičín
Liga elevů, 5. kolo
FBK Bulldogs Hořice
24.10.
Florbal Primátor Náchod
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sobota 24. říjen 2020, 13:30, Sportovní areál Jičín
Liga elevů, 5. kolo
Florbal Primátor Náchod
24.10.
FBK Kobra Tatran Hostinné
FBK Jičín
Sobota 24. říjen 2020, 15:40, Sportovní areál Jičín
Liga elevů, 5. kolo
FBK Jičín
24.10.
Florbal Primátor Náchod

leden 2021

FBK Bulldogs Hořice
Sobota 16. leden 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Liga elevů, 17. kolo
Florbal Primátor Náchod
16.1.
FBK Bulldogs Hořice
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 16. leden 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Liga elevů, 17. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
16.1.
Florbal Primátor Náchod
FBŠ Všestary
Sobota 16. leden 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Liga elevů, 17. kolo
FBŠ Všestary
16.1.
Florbal Primátor Náchod

únor 2021

IBK Hradec Králové
Sobota 20. únor 2021, 9:40, SH Hořice
Liga elevů, 9. kolo
IBK Hradec Králové
20.2.
Florbal Primátor Náchod
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 20. únor 2021, 10:30, SH Hořice
Liga elevů, 9. kolo
FbC Hradec Králové bílí
20.2.
Florbal Primátor Náchod
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 20. únor 2021, 12:40, SH Hořice
Liga elevů, 9. kolo
Florbal Primátor Náchod
20.2.
FBK Bulldogs Hořice
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 27. únor 2021, SH TJ Náchod
Liga elevů, 20. kolo
Florbal Primátor Náchod
27.2.
FBC Trutnov (DTJ)
IBK Hradec Králové
Sobota 27. únor 2021, SH TJ Náchod
Liga elevů, 20. kolo
IBK Hradec Králové
27.2.
Florbal Primátor Náchod
TJ Sokol Jaroměř
Sobota 27. únor 2021, SH TJ Náchod
Liga elevů, 20. kolo
TJ Sokol Jaroměř
27.2.
Florbal Primátor Náchod

březen 2021

Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 14. březen 2021, 9:40, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Liga elevů, 10. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
14.3.
Florbal Primátor Náchod
FBK Jičín
Neděle 14. březen 2021, 11:10, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Liga elevů, 10. kolo
FBK Jičín
14.3.
Florbal Primátor Náchod
FBC Trutnov (DTJ)
Neděle 14. březen 2021, 12:40, SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Liga elevů, 10. kolo
Florbal Primátor Náchod
14.3.
FBC Trutnov (DTJ)
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 27. březen 2021, SH TJ Náchod
Liga elevů, 24. kolo
Florbal Primátor Náchod
27.3.
FBK Bulldogs Hořice
IBK Hradec Králové
Sobota 27. březen 2021, SH TJ Náchod
Liga elevů, 24. kolo
IBK Hradec Králové
27.3.
Florbal Primátor Náchod
FbC Hradec Králové bílí
Sobota 27. březen 2021, SH TJ Náchod
Liga elevů, 24. kolo
FbC Hradec Králové bílí
27.3.
Florbal Primátor Náchod

duben 2021

TJ Sokol Jaroměř
Neděle 11. duben 2021, ASVA Jaroměř
Liga elevů, 25. kolo
Florbal Primátor Náchod
11.4.
TJ Sokol Jaroměř
FBK Bulldogs Hořice
Neděle 11. duben 2021, ASVA Jaroměř
Liga elevů, 25. kolo
FBK Bulldogs Hořice
11.4.
Florbal Primátor Náchod
FBC SION - DDM Nová Generace
Neděle 11. duben 2021, ASVA Jaroměř
Liga elevů, 25. kolo
FBC SION - DDM Nová Generace
11.4.
Florbal Primátor Náchod

květen 2021

FbC Hradec Králové bílí
Sobota 1. květen 2021, SH Hořice
Liga elevů, 28. kolo
Florbal Primátor Náchod
1.5.
FbC Hradec Králové bílí
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 1. květen 2021, SH Hořice
Liga elevů, 28. kolo
FBC SION - DDM Nová Generace
1.5.
Florbal Primátor Náchod
FBŠ Všestary
Sobota 1. květen 2021, SH Hořice
Liga elevů, 28. kolo
FBŠ Všestary
1.5.
Florbal Primátor Náchod
TJ Sokol Jaroměř
Neděle 30. květen 2021, 9:40, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Liga elevů, 14. kolo
Florbal Primátor Náchod
30.5.
TJ Sokol Jaroměř
FbC Hradec Králové bílí
Neděle 30. květen 2021, 11:10, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Liga elevů, 14. kolo
FbC Hradec Králové bílí
30.5.
Florbal Primátor Náchod
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 30. květen 2021, 12:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Liga elevů, 14. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
30.5.
Florbal Primátor Náchod