Muži "A"

září 2021

SK BIVOJ LITVÍNOV
Neděle 12. září 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 1. kolo
Florbal Primátor Náchod
4:2
SK BIVOJ LITVÍNOV
FAT PIPE Traverza Mukařov
Neděle 19. září 2021, 18:00, SH ZŠ Kunratice
Národní liga – skupina západ, 2. kolo
FAT PIPE Traverza Mukařov
6:5
po prodl.
Florbal Primátor Náchod
FbC Plzeň
Sobota 25. září 2021, 20:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 3. kolo
Florbal Primátor Náchod
2:3
po nájezdech
FbC Plzeň

říjen 2021

TJ Turnov
Neděle 3. říjen 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod
9:5
TJ Turnov
SK Florbal Benešov
Neděle 10. říjen 2021, 16:00, SH Bystřice
Národní liga – skupina západ, 5. kolo
SK Florbal Benešov
3:4
Florbal Primátor Náchod
Florbal TJ Kobylisy
Neděle 17. říjen 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 6. kolo
Florbal Primátor Náchod
8:2
Florbal TJ Kobylisy
ASK Orka Čelákovice
Neděle 24. říjen 2021, 20:00, MSH Mladá Boleslav
Národní liga – skupina západ, 7. kolo
ASK Orka Čelákovice
24.10.
Florbal Primátor Náchod
Wizards SO Praha 10
Neděle 31. říjen 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 8. kolo
Florbal Primátor Náchod
31.10.
Wizards SO Praha 10

listopad 2021

Panthers Praha
Sobota 6. listopad 2021, 19:00, SH ZŠ Rudná
Národní liga – skupina západ, 9. kolo
Panthers Praha
6.11.
Florbal Primátor Náchod
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Neděle 14. listopad 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 10. kolo
Florbal Primátor Náchod
14.11.
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
BUTCHIS
Neděle 21. listopad 2021, SH VŠE
Národní liga – skupina západ, 11. kolo
BUTCHIS
21.11.
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE Traverza Mukařov
Neděle 28. listopad 2021, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 12. kolo
Florbal Primátor Náchod
28.11.
FAT PIPE Traverza Mukařov

prosinec 2021

FbC Plzeň
Sobota 4. prosinec 2021, MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Národní liga – skupina západ, 13. kolo
FbC Plzeň
4.12.
Florbal Primátor Náchod
TJ Turnov
Sobota 11. prosinec 2021, SH TJ Turnov
Národní liga – skupina západ, 14. kolo
TJ Turnov
11.12.
Florbal Primátor Náchod
SK Florbal Benešov
Neděle 19. prosinec 2021, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 15. kolo
Florbal Primátor Náchod
19.12.
SK Florbal Benešov

leden 2022

Florbal TJ Kobylisy
Neděle 9. leden 2022, SH TJ Kobylisy
Národní liga – skupina západ, 16. kolo
Florbal TJ Kobylisy
9.1.
Florbal Primátor Náchod
ASK Orka Čelákovice
Neděle 16. leden 2022, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 17. kolo
Florbal Primátor Náchod
16.1.
ASK Orka Čelákovice
Wizards SO Praha 10
Sobota 22. leden 2022, SH ZŠ Kunratice
Národní liga – skupina západ, 18. kolo
Wizards SO Praha 10
22.1.
Florbal Primátor Náchod
Panthers Praha
Neděle 30. leden 2022, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 19. kolo
Florbal Primátor Náchod
30.1.
Panthers Praha

únor 2022

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Sobota 5. únor 2022, SH Králův Dvůr
Národní liga – skupina západ, 20. kolo
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
5.2.
Florbal Primátor Náchod
BUTCHIS
Neděle 13. únor 2022, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 21. kolo
Florbal Primátor Náchod
13.2.
BUTCHIS
SK BIVOJ LITVÍNOV
Neděle 20. únor 2022, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Národní liga – skupina západ, 22. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV
20.2.
Florbal Primátor Náchod