Primátor vyváží své výrobky do většiny evropských zemí, ale také například do Číny, Jižní Korey, Izraele, Thajska, Indonésie, USA, Brazílie nebo Chile. Pivovar vyrábí nealkoholické i alkoholické produkty. Mezi nejvýznamnější alkoholická piva patří Primátor Ležák 11%, Primátor Premium a také svrchně kvašený světle pšeničný Primátor Weizenbier.

Primátor si zakládá na dodržování klasických výrobních postupů vaření českého piva, pro které vybírá ty nejlepší české slady a chmele. Vaří způsobem tradičního rmutování. Hlavní kvašení probíhá na spilce v otevřených kádích. Piva zrají dlouhé týdny v ležáckém sklepě. 

Ve stálé nabídce pivovaru Primátor nalezneme 15 druhů piv, k tomu 3-4 limitované edice za rok. Ročně je uvařeno 120 000 hektolitrů piva a na výrobě se podílí 86 zaměstnanců. Primátor umí uvařit i netradiční piva, je průkopníkem netradičních piv na tuzemském trhu a představuje Vám různé pivní styly ze všech koutů světa. I za to je odbornou veřejností oceňován - jen v roce 2017 získal hned 28 ocenění. Primátor necílí jen na plnoleté zákazníky - od roku 1983 jako druhý pivovar v republice vaří také pivo nealkoholické.

Zpět na partnery