HODNOCENÍ TRENÉRA TOMÁŠE TŘEŠŇÁKA

Ahoj Tome. Jak hodnotíš uplynulou sezónu z pozice trenéra Elévů a Přípravky?

Uplynulou sezonu hodnotím velmi pozitivně. Práce s holkama a klukama mě nesmírně bavila. Jejich elán, radost a smích mě motivovaly do tréninků. Za největší úspěch považuji to, že se všichni chtěli zlepšovat a díky této snaze se také zlepšovali. Jejich elán vycházel od nich samotných, což mi udělalo největší radost. Každým okamžikem jak je florbal baví.

Splnili jste své cíle?

Jak zmiňuji v první odpovědi, tak největší výhrou byl elán, snaha a radost se kterou všichni přistupovali k tréninkům a zápasům.

V čem udělali hráči největší pokrok a na čem by naopak měli zapracovat?

Pracovat je vždy na čem, ale letos se mi opravdu líbilo, že zápasy a tréninky tak nějak splynuly do jednoho. Holky i kluci se snažili neustále zlepšovat a učit nové věci. Bylo jim “jedno” jestli jsou na zápase nebo tréninku.

Jak ovlivnilo sezónu její předčasné ukončení?

Neřekl bych, že předčasný konec bude mít velký vliv nebo následky. Ze všeho nejvíc nás všechny mrzelo, že se nemůžeme společně potkávat na trénincích. Myslím, že teď už všichni odpočítávají poslední dny a těší se až se zase potkáme a budeme společně trénovat.

Co bys vzkázal hráčům do letních měsíčů a další sezóny?

Aby na sobě i doma pracovali se stejnou radostí a zápalem jako na společných trénincích, aby si šli zahrát fotbálek, jezdili na kole a volný čas trávili aktivně venku. Do další sezony bych si přál, aby si přenesli svůj elán a zápal a florbal je bavil stejně tak jako letos.

HODNOCENÍ SAMUELA SIWULY

Ahoj Same. Jak hodnotíš uplynulou sezónu z pohledu hráče?

Uplynulá sezóna se nám podle mě celkem povedla, ale zase každÝ se v něčem mohl zlepšit, včetně mě.

Podařilo se splnit týmové cíle?

Myslím, že jsme dobrý tým a společných cílů ještě docílíme.

Co se ti během sezóny povedlo? V čem si zaznamenal největší posun?

Během sezóny se mi povedlo hlavně dát hodně gólů, udělat nějaký dobrý kličky, největší posun jsem hlavně zaznamenal v rychlosti, pak ještě v soustředění na míček a že jsem lépe mířil a střílel na branku.

Připravuješ se během karantény doma na začátek společných tréninků?

Občas s bráchou trénuji.