Ceny Rytíře Hrona vyhlašujeme od sezóny 2016/2017, kdy se stali premiérovými držiteli Ondřej Bachtík, Tomáš Matoulek a David Kaválek. K ocenění tradičně docházelo během Ukončení sezóny, za ovací početného publika složeného z náchodských hráčů a jejich přátel, trenérů, rodičů a fanoušků. O tuto ceremonii letošní vítězové bohužel přijdou.

Držitele Cen Rytíře Hrona pro nejlepší hráče sezóny 2019/2020 letos již tradičně volili fanoušci, a to ve čtyřech kategoriích - Muži, Junioři, Dorostenci a Starší žáci. Nejlepšími hráči sezóny 2019/2020 jsou:

MUŽI - Jan Světlík

JUNIOŘI - David Cejnar

DOROSTENCI - Daniel Kříž

STARŠÍ ŽÁCI - David Špaček

Zatímco David Špaček obhájil loňské vítězství, pro zbylé tři vítěze je to premiérové ocenění prestižní hráčkou cenou. Dana Kříže k ocenění nasměrovala nejen produktivita v družstvech dorostenců a juniorů, ale také účast na regionálních výběrech a tréninkovém kempu dorostenecké reprezentace. David Cejnar jako prvním rokem junior oslnil stabilními výkony v mužském Áčku a Honza Světlík produktivitou v barvách elitního náchodského týmu i bojovností, jakou se prezentoval v superligovém Liberci. Nejlepším hráčům sezóny gratulujeme k úspěchu a věříme, že i v letošním ročníku naváží na skvělé výkony z loňska. V případě Honzy Světlíka již v barvách Liberce, kam z Náchoda definitivně přestoupil.