VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - Čtvrtfinále play-off, 1. a 2. zápas - SH TJ Náchod
26.2.
20:00
Florbal Primátor Náchod
vs. FAT PIPE Traverza Mukařov
3:4p
online
27.2.
18:00
Florbal Primátor Náchod
vs. FAT PIPE Traverza Mukařov
4:1
online

CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 24. kolo - SH TJ Náchod
25.2.
21:00
Florbal Primátor Náchod
vs. Zlín Lions
8:6
online
CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 23. kolo - SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
26.2.
16:00
Florbal Primátor Náchod
vs. Panthers Otrokovice
8:4
online

1. liga dorostenců, skupina B - 24. kolo - SH TJ Náchod
27.2.
10:00
FAT PIPE Start98
vs. Florbal Primátor Náchod
1:13
online
27.2.
14:30
Florbal Primátor Náchod
vs. FBŠ Bohemians Praha
3:6
online

Liga starších žáků, skupina 4 - 8. kolo, 1. koš - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny
27.2.
10:30
Florbal Primátor Náchod
vs. Sokoli Pardubice
7:5
online
27.2.
12:00
FbK Orlicko-Třebovsko
vs. Florbal Primátor Náchod
1:5
online
27.2.
13:30
FbC Hradec Králové
vs. Florbal Primátor Náchod
1:1
online
27.2.
15:00
Florbal Primátor Náchod
vs. FbC Skuteč
8:3
online

Liga starších žáků, skupina 4 - 8. kolo, 5. koš - SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
27.2.
9:55
FbC Hradec Králové C
vs. Florbal Primátor Náchod B
4:4
online
27.2.
11:05
TJ Sokol Jaroměř
vs. Florbal Primátor Náchod B
7:2
online
27.2.
14:05
Florbal Primátor Náchod B
vs. Orel Rtyně v Podkrkonoší
0:0
online

Přebor starších žáků 3+1, skupina 4 - 8. kolo a 2. kolo - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny
26.2.
9:00
FbC Hradec Králové D
vs. Florbal Primátor Náchod C
10:16
online
26.2.
11:40
TJ Baník Medvědi Žacléř
vs. Florbal Primátor Náchod C
2:27
online
26.2.
13:30
FBŠ Všestary
vs. Florbal Primátor Náchod C
3:8
online
26.2.
14:30
FbC Hradec Králové D
vs. Florbal Primátor Náchod C
5:9
online


AKTUALIZACE

27.2. 21:35

Los prvního kola play-off nejvyšší celostátní soutěže juniorů byl velice zajímavý. Náchodské juniory totiž jako soupeře ani jeden ze sedmi vybírajících celků nechtěl a tak zbyli na toho osmého. Zahrají si s druhým týmem základní části západní skupiny 1. ligy Florbalem Ústí. Zde jsou všechny dvojice:


27.2. 21:20

Druhé zápasy čtvrtfinále play-off Národní ligy západ zvládly všechny domácí týmy na jedničku. Nejdramatičtější byl střet Plzně s Benešovem, který skončil nejtěsnějším jednobrankovým rozdílem. Zde jsou výsledky:

 • Butchis - T.B.C. Lucern Králův Dvůr  16:2, stav série 2:0
 • Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice  10:3, stav série 2:0
 • FbC Plzeň - SK Florbal Benešov  3:2, stav série 2:0
 • Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Traverza Mukařov  4:1, stav série 1:1

27.2. 20:25

Muži A zvládli druhý zápas čtvrtfinále play-off a srovnali stav série na 1:1. Náchodští si vytvořili v první třetině dvoubrankový náskok, rychle odpověděli na kontaktní gól a po zodpovědném výkonu zvítězili 4:1. Série se nyní stěhuje do Prahy - třetí zápas je na programu v pátek a čtvrtý v sobotu.

Komentář domácích Tomáš Třešňák (Trenér):
"Podobný zápas jako včera a stejné budou i ty další v této sérii. Boj o každý metr. Dnes jsme udělali méně chyb než soupeř a vyrovnali stav na 1:1. Odpočneme si a připravíme se na příští týden. Díky fanouškům za podporu!"

Komentář hostů Martin Jirka(Trenér):
"Včerejší obranu jsme nepřenesli do dnešního zápasu a to nás zejména v první třetině stálo zápas. Včera slabší útok a lepší obrana, dnes lepší útok a horší obrana. Chtěli jsme dvě výhry, máme jednu a v dalších zápasech to vše skloubíme a vím, že budeme opět týmem co zvítězí. Uvidíme se v pátek na dalším díle tohoto dramatu. Děkuji pořadatelům a divákům."


27.2. 20:15

Za malou chvíli začne výběr soupeřů do play-off nejvyšší juniorské soutěže. Náchodští budou vybráni a vybere si je jeden z těchto osmi týmů:

 • Black Angels
 • FBC Liberec
 • Kanonýři Kladno
 • FBŠ Hummel Hattrick Brno
 • FBŠ Bohemians Praha
 • Florbal Ústí
 • Bulldogs Brno
 • Zlín Lions

Výběr soupeřů můžete sledovat online zde.


27.2. 16:40

Áčko starších žáků ovládlo první výkonnostní koš. Na turnaji v Hradci Králové nenašli Náchodští přemožitele - v prvním utkání porazili Pardubice 7:5, ve druhém Orlicko-Třebovsko jednoznačně 1:5. Ve třetím zápase remizovali s domácím týmem 1:1, ve čtvrtém si pak smlsli na Skutči, kterou porazili po jednoznačném průběhu 8:3. A protože Hradec Králové remizoval s Pardubicemi, mohou náchodští starší žáci slavit další výhru nejvyššího koše, kterou věnují Matějovi.


27.2. 16:00

Již za dvě hodiny nastoupí v náchodské Plechárně florbalisté mužského Áčka ke druhému zápasu čtvrtfinálové série play-off proti Mukařovu. První bod získali včera hosté, kteří zvítězili 3:4 po prodloužení.

A jak dopadly všechny úvodní zápasy čtvrtfinále play-off Národní ligy?

 • Butchis - T.B.C. Lucern Králův Dvůr  11:1
 • Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice  8:6
 • FbC Plzeň - SK Florbal Benešov  6:5
 • Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Traverza Mukařov  3:4p

27.2. 15:55

Dorostenci dnes odehráli poslední zápasy základní části 1. ligy a nyní je čeká play-off. V prvním utkání si Náchodští s chutí zastříleli, když porazili pražský Start vysoko 1:13. Hattrick zaznamenali Jakub Langpaul a Nikolas Osifčin, Jakub Vysoký zase přidal ke dvěma brankám pět gólových asistencí. Ve druhém zápase to již taková sláva nebyla, a proti kvalitnějšímu mužstvu Bohemians prohrál Náchod 3:6.

Turnaj prvního výkonnostního koše zakončili Náchodští na třetím místě a třetí příčka jim patří i v celkovém pořadí soutěže - za Libercem a Bohemians, a to s bilancí čtrnácti výher, tří remíz a sedmi porážek.


27.2. 15:20

Třetí zápas turnaje Starších žáků B proti Rtyni přinesl jako již tradičně proti tomuto soupeři pěknou florbalovou podívanou, ve které však dominovali brankáři na obou stranách. Ti neudělali žádnou chybičku a tak se oba týmy rozešly bez branek. Hráči náchodského Béčka tak vybojovali na turnaji pátého koše třetí místo se ziskem dvou bodů. Příští turnaj pořádají v Náchodě.


27.2. 12:30

Své dnešní turnaje rozehrály Áčko a Béčko starších žáků. Áčko začalo turnaj prvního výkonnostního koše skvěle - výhrou 7:5 proti Sokolům Pardubice. Nyní dobře rozehrálo utkání s Orlickem-Třebovskem a ještě jej čekají Hradec Králové a Skuteč.

Béčko starších žáků bojuje na turnaji ve Rtyni v Podkrkonoší a zatím má problémy s produktivitou. V prvním utkání Náchodští remizovali s Céčkem Hradce Králové, v tom druhém podlehli Jaroměři. Ještě je čeká utkání s favoritem turnaje - domácí Rtyní.


26.2. 22:15

První bod v sérii čtvrtfinále play-off bere Traverza! Vyrovnané utkání dospělo až do prodloužení, které rozhodl Radim Fořt. Zítřejší druhý zápas začíná v 18:00.

Komentář domácích Tomáš Třešňák (Trenér):
"Vyrovnané utkání, které jsme čekali. Soupeř byl v prodloužení o kousek lepší a urval první bod. Zítra nás bude čekat stejná bitva o každý metr a my se na ni připravíme. Díky fanouškům za podporu!"

Komentář hostů Marek Chlumský(Hrající trenér):
"Vyrovnaný zápas, ve kterém dominovali brankáři obou týmů. Florbal Náchod byl lepším týmem v mnoha momentech zápasu, ale nakonec rozhodlo pomyslné štěstí. Diváci se zítra mohou těšit na skvělé utkání."


26.2. 19:15

Junioři zakončili základní část 1. ligy, východní skupiny vítězně a končí na konečné čtvrté příčce v tabulce soutěže. Zápas s Otrokovicemi rozhodla skvělá první třetina, kterou Náchodští vyhráli 5:0. Poté, když soupeř snížil na rozdíl dvou branek se domácí hrající ve rtyňském azylu trochu strachovali, o vítězství 8:4 však již nepřišli.

Komentář domácích Jan Čečetka (Trenér):
"Soupeř nám usnadnil vstup do zápasu, který jsme dobře využili a získali pohodlný náskok po první třetině. Pak jsme více bojovali sami se sebou, řešili rozhodčí a měli velké štěstí, že soupeř nedal kontaktní branku, která by zápas zkomplikovala. Doufám, že si z toho vezmeme velké poučení do Play-off. Díy soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů."

Komentář hostů Lukáš Bibr(Trenér):
"Bohužel rozhodla první třetina, která se nám nepovedla. Děkuji klukům za zlepšený výkon ve zbytku zápasu a gratulujeme šťastnějšímu soupeři."


26.2. 15:15

Starší žáci C za sebou dnes mají pořádnou porci zápasů. V Hradci Králové odehráli tři zápasy osmého kola a také dohrávku druhého kola s Hradcem Králové D. Z turnaje si odváží čtyři výhry a také posílají pozdrav do nemocnice hráči číslo 4 - Matěji Valentovi, který si přivodil zranění v zápase se Všestary.


25.2. 22:55

Předposlední utkání v základní části 1. ligy juniorů - duel Náchoda se Zlínem - nabídl dramatickou podívanou. Náchodští se museli obejít bez tří klíčových hráčů - Daniela Kříže, Lukáše Rázla a Davida Špačka. Přesto však proti druhému celku soutěže předvedli skvělý výkon, který nakonec vedl k zisku tří bodů. A to i díky skvěle zvládnuté koncovce, kdy se hostům podařilo 69 sekund před koncem utkání vyrovnat na 6:6, Náchodští si však vzali vedení zpět. Jakub Vysoký přispěl k výhře Náchoda hattrickem.

Zítra čeká juniory poslední zápas základní části, ve kterém vyzvou Otrokovice. Ty dnes jednoznačně zvítězily na palubovce Hradce Králové. Zítřejší utkání se odehraje ve Rtyni v Podkrkonoší a bude zahájeno v 16:00.

Komentář domácích Jan Čečetka (Trenér):
"Z naší strany dobrých 55 minut. Hráči plnili věci z tréninku a bylo to na hřišti znát. Bohužel špatná rozhodnutí v posledních pěti minutách nás málem stála vítězství, které jsme získali zpět v přesilovce. Díky soupeři a divákům zápas."

Komentář hostů Vladimír Blažek (Trenér):
"Měli jsme dobrý vstup do utkání, které jsme nakonec prohráli špatnou kvalitou finálních přihrávek a nepřesnou střelbou. V neposlední řadě nedisciplinovaností některých hráčů. Blahopřeji soupeři k zisku tří bodů."


25.2. 11:30

Muži A rozehrají čtvrtfinále play-off proti Mukařovu v sobotu ve 20:00. A o den později čeká Náchodské druhý zápas, ten je na programu od 18:00. Série se hraje na tři vítězná utkání.

Junioři uzavřou základní část 1. ligy, skupiny východ pátečním duelem se Zlínem a sobotním soubojem s Otrokovicemi. V pátek se představí v Plechárně, v sobotu v nedaleké Rtyni. Základní část zakončí domácím turnajem také Dorostenci, kteří ve druhé části turnajového dvoukola prvního výkonnostního koše vyzvou pražské týmy Start a Bohemians.

O víkendu budou hrát také všechna tři družstva Starších žáků. Áčko v neděli v hradeckých Kuklenách již tradičně na turnaji nejvyššího výkonnostního koše, Béčko na turnaji pátého koše ve Rtyni v Podkrkonoší. O den dříve sehraje Céčko starších žáků v Hradci Králové turnaj osmého kola Přeboru starších žáků a nad rámec toho dohraje odložené utkání 2. kola proti Hradci Králové D.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!