VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 15. kolo - SH TJ Náchod
19.12.
17:00
Florbal Primátor Náchod
vs. SK Florbal Benešov
2:7
online

Regionální liga mužů, skupina 4 - 16. kolo - SA ZŠ Smetanova Přelouč
18.12.
10:30
Florbal Primátor Náchod B
vs. Sokoli Pardubice U50 B
4:3
online
18.12.
12:30 TJ Sokol Dvůr Králové nL
vs. Florbal Primátor Náchod B
5:5
online

CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 13. kolo - VUT CESA Brno 1
18.12.
17:00
Sokol EMKOCase Gullivers Brno
vs. Florbal Primátor Náchod
9:4
online

1. liga dorostenců, skupina B - 16. kolo, 2. koš - SH TJ Kobylisy
19.12.
13:00
Florbal Primátor Náchod
vs. FBŠ Bohemians Praha
3:3
online
19.12.
16:00 Butchis
vs. Florbal Primátor Náchod
3:14
online

Liga starších žáků, skupina 4 - 5. kolo, 1. koš - Multifunkční MSH Skuteč
19.12.
9:00
FbC Skuteč
vs. Florbal Primátor Náchod
2:5
online
19.12.
10:30 FbC Hradec Králové
vs. Florbal Primátor Náchod
3:3
online
19.12.
12:45
Florbal Primátor Náchod
vs. Sokoli Pardubice
5:2
online
19.12.
14:15 Florbal Primátor Náchod
vs. KM Automatik FBK Jičín Rumcajsové
9:4
online

Liga starších žáků, skupina 4 - 5. kolo, 6. koš - SH ZŠ Rokytnice v OH
19.12.
9:00
Florbal Primátor Náchod B
vs. FBC Dobruška
5:1
online
19.12.
11:05 Florbal Primátor Náchod B
vs. TJ Sokol Jaroměř
7:1
online
19.12.
13:10
KM Automatik FBK Jičín Cipísci
vs. Florbal Primátor Náchod B
3:7
online

Přebor starších žáků 3+1, skupina 4HK - 5. kolo - Obecní dům Dobré
18.12.
9:00
FBC Dobré
vs. Florbal Primátor Náchod C
12:22
online
18.12.
11:40 FBŠ Nové Město nad Metují
vs. Florbal Primátor Náchod C
13:12
online
18.12.
12:40
Florbal Primátor Náchod C
vs. TJ Baník Medvědi Žacléř
14:9
online

Královéhradecká liga elévů - 7. kolo - SH ZŠ R. Frimla Trutnov
18.12.
9:40
TJ Sokol Jaroměř
vs. Florbal Primátor Náchod


18.12.
10:30 Florbal Primátor Náchod
vs. FBC Trutnov (DTJ)


18.12.
12:00 FBK Draci Hořice
vs. Florbal Primátor Náchod
AKTUALIZACE

20.12. 8:00

Tento víkend bylo odehráno kompletní 15. kolo Národní ligy západ. Ve šlágru kola podlehl Náchod Benešovu 2:7, ostatní favorité nezaváhali. Náchod po prohře klesl v tabulce Národní ligy západ na páté místo - za Plzeň, která si poradila s Turnovem. Zde jsou výsledky patnáctého kola:

  • FbC Plzeň - TJ Turnov  6:3
  • T.B.C. Lucern Králův Dvůr - Panthers Praha  5:11
  • Florbal Primátor Náchod - SK Florbal Benešov  2:7
  • FAT PIPE Traverza Mukařov - Florbal TJ Kobylisy  8:4
  • Butchis - Wizards SO Praha  18:6
  • SK Bivoj Litvínov - ASK Orka Čelákovice  5:14

19.12. 21:30

Muži A zakončili kalendářní rok 2021 vysokou porážkou s Benešovem. Středočeši měli lepší vstup do zápasu, uklidnili se vedením, které postupně navyšovali. Náchod sice ve třetí části zvýšil obrátky, jeho tlak však Benešovští ustáli a zvítězili 2:7.

Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
"Věděli jsme, že proti takto zkušenému soupeři nesmíme udělat chyby a to se nám bohužel na začátku utkání nepovedlo. Vstup do zápasu byl špatný a to nás stálo šanci na body. Kluky chci pochválit za výkon ve třetí třetině, kdy jsme dokázali soupeře zatlačit a vytvořit si mnoho střeleckých příležitostí. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za utkání. Také přejeme pěkné svátky všem fanouškům náchodského florbalu."

Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
"Dneska se hrál florbal, který se musel divákům líbit. Během prvních dvou třetin jsme si vybracovali náskok, který jsme i přes tlak soupeře v závěru zápasu dokázali udržet. Chtěl bych poděkovat hráčům za výkon, zejména pak gólmanovi. Děkuji divákům za pěknou atmosféru, která je v Náchodě tradiční a soupeři za utkání."


19.12. 19:20

Dorostenci ve svém druhém dnešním utkání dominovali. S Butchisem zvítězili jasně 3:14, ve čtyřech zápasech si připsali deset bodů a v turnajovém dvoukole skončili na prvním místě. Díky tomu si příště zahrají v nejvyšším výkonnostním koši.

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
"Zápas plně v naší režii. Chválím za velkou hladovost, kdy jsme pořád chtěli dávat góly. Velkým vykřičníkem jsou pro nás ztráty v přechodu středního pásma, které ale díky dobrému výkonu našeho golmana soupeř nepotrestal. Díky soupeři za zápas a náchodským hráčům za návrat do prvního koše, za kterým si tvrdě a poctivě šli."


19.12. 16:10

Áčko starších žáků zvládlo zbylé dva zápasy na turnaji ve Skutči skvěle a může slavit letošní druhé celkové vítězství na turnaji nejvyššího výkonnostního koše. Náchodští porazili pardubické Sokoly 5:2 a posléze i Jičín vysoko 9:4. A právě vysoká výhra nad Jičínem se ukázala jako klíčová, když o celkovém vítězství Náchodských rozhodlo právě lepší skóre, než měl jejich protivník z Hradce Králové.


19.12. 16:00

Dorostenecké Áčko začalo dnešní turnaj v pražských Kobylisech remízou s Bohemians. Náchodští třikrát dotahovali a vyrovnání se dočkali v přesilové hře dvě sekundy před koncem utkání zásluhou Jakuba Langpaula. Ve druhém zápase změří síly s pražským Butchisem.

Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
"Bohemka byla sice celý zápas daleko více na míčku, ale na šance to bylo vyrovnané a na ty gólové jsme měli mírně navrch. Škoda, že jsme je neproměnili. Chtěl bych poděkovat tímto všem našim hráčům za přístup k zápasu, kdy prokázali, že mají velkou kvalitu a ohromné úsilí hrát za jakéhokoliv vývoje za každé situace. Díky soupeři za velmi kvalitní utkání."


19.12. 13:25

Starší žáci B vyhráli na turnaji v Rokytnici v Orlických horách i třetí zápas s Jičínem a z turnaje tak odjíždějí se stoprocentní bilancí. To znamená postup do pátého koše.


19.12. 11:50

Své turnaje rozehrály obě družstva Starších žáků a jak Áčko, tak Béčko si zatím vedou skvěle. Áčko v prvním utkání porazilo Skuteč 2:5, v tom druhém remizovalo s vítězem minulého turnaje Hradcem Králové 3:3. Béčko je po dvou zápasech turnaje hraného v Rokytnici v Orlických horách stoprocentní, když porazilo Dobrušku a Jaroměř. Hráče Áčka čekají ještě zápasy s Pardubicemi a Jičínem, Béčko utkání s druhým týmem Jičína.


18.12. 23:10

Junioři prohráli v Brně podruhé v řadě. Po porážce s Bulldogs tentokrát nestačili na Gullivers. Začátek byl v podání Náchoda nadějný, ve druhé polovině druhé části však soupeř otočil skóre, které v té třetí dále navyšoval. Nakonec se domácí tým radoval z vítězství 9:4.

Komentář domácích Bouška Adam (Trenér):
"Zlomem v začátku druhé třetiny se kluci nastartovali k lepším výkonům a větším tahem na bránu dokázali generovat množství gólových příležotostí, což nám v první třetině chybělo. Díky soupeři za zápas a fér hru."

Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
"Díky aktivní hře a nebezpečnosti v útoku jsme si vypracovali tříbrankové vedení, s přibývajícím časem ve druhé polovině zápasu však soupeř převzal iniciativu a došel k zaslouženému vítězství. Děkuji svým hráčům za bojovnost, z dnešní zápasové porce budou do budoucna profitovat. Soupeři gratuluji k vítězství."


18.12. 15:50

Elévové dnes odehráli turnaj v Trutnově, kde se utkali s Jaroměří, domácím týmem a Hořicemi.


18.12. 15:45

Starší žáci C odehráli první turnaj letošní sezóny. Předchozí turnaje náchodského družstva byly odloženy a tak se poprvé v sezóně představili Starší žáci na malém trojkovém hřišti v kulturním domě Dobré. Nakonec z toho byly dvě jasné výhry a jedna těsná porážka od Nového Města nad Metují.


18.12 15:30

Muži B uhráli na turnaji v Přelouči čtyři body a udělali důležitý krok k postupu do Divize. V prvním dramatickém utkání přehráli pardubické Béčko 4:3. V tom druhém nastoupili proti dalšímu aspirantu na postup Dvoru Králové. Přetahovaná nakonec skončila remízou 5:5, kterou Náchodští berou, neboť díky zaváhání Dvora v zápase proti Přelouči navýšili náskok na svého konkurenta o další dva body.


18.12. 9:00

Muži A se po více než měsíci představí doma. A hned to bude zápas jako hrom - přímý souboj o třetí místo s Benešovem. Oba týmy mají v tabulce Národní ligy západ stejně bodů a také stejný rozdíl vstřelených a obdržených branek, takže nás určitě čeká dramatická podívaná. Utkání bude rozehráno v náchodské Plechárně v neděli v 17:00.

Hrají i zbylá tři náchodská družstva výkonnostní složky. Muži B se v Přelouči utkají s rezervou pardubických Sokolů a poté v repríze vypjatého souboje z minulého týdne proti Dvoru Králové nad Labem. Junioři cestují do Brna, kde se střetnou se sousedem v tabulce 1. ligy juniorů, skupiny východ - brněnskými Gullivery. Dorostenci budou v Praze útočit na postup do nejvyššího výkonnostního koše skupiny B 1. dorostenecké ligy proti pražským Bohemians a Butchisu. Rozehráno to mají zatím skvěle - obě utkání prvního dílu tohoto "dvouturnaje" proti Kobylisům a Startu zvládli a průběžně tak mají na kontě šest bodů.

Hrát budou také všechny tři týmy Starších žáků. Áčko v neděli na turnaji prvního výkonnostního koše ve Skutči, Béčko ve stejný den na turnaji šestého koše v Rokytnici v Orlických horách a Céčko o den dříve v Dobrém. Posledním družstvem, které vstoupí tento víkend do ligových soutěží jsou Elévové, kteří si v Trutnově zahrají proti Jaroměři, Trutnovu a Hořicím.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!