AKTUALIZACE

12.12. 9:00

Muži B včera na lídra soutěže nestačili. Po první třetině svítilo na tabuli skóre 1:2, které dávalo náchodskému Béčku naději, ta však vzala za své v prostřední části, kterou Náchod prohrál 0:4. Zlepšení přišlo v závěrečné třetině, která některým hráčům hostujícího celku nechutnala a kterou dokázali hráči Náchoda vyhrát. Konečné skóre 4:8 však vyznělo pro soupeře, na straně Náchoda vstřelil hattrick Václav Grulich.

Komentář domácích Daniel Prouza (Trenér):
"Soupeř vyhrál zaslouženě, my jsme byli v některých pasážích příliš pasivní a bojácní. Škoda některých přehraných brejkových situací v první třetině - proti tak kvalitnímu týmu si musíme nabídnutých příležitostí více vážit. Děkujeme Slavii za kvalitní zápas a gratulujeme k vítězství. Pro nás cenná zkušenost, kterou ve zbytku sezóny zúročíme."

Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
"Zasloužené vítězství proti houževnatému a běhavému soupeři. K úplné spokojenosti by přispěla lepší třetí třetina, ale tak co už. Chválím oba naše brankáře, a domácím děkujeme za změnu dresů před zápasem. Také děkujeme rozhodčím za vedení zápasu. Krásný zbytek neděle!"


11.12. 15:30

Starší žáci se letos poprvé představili ve druhém výkonnostním koši. Na turnaji ve Vysokém Mýtě si připsali jednu výhru, jednu remízu a dvě porážky. Nejtěžším soupeřem bylo hned na úvod Orlicko-Třebovsko, kterému Náchodští podlehli 3:6. Ve druhém zápase s přehledem porazili Sion, ve třetím remizovali v dramatickém vyrovnaném souboji s domácím týmem. V závěrečném duelu Náchodu nestačilo ani vedení 4:0 a v regionálním derby podlehl Rtyni 5:6. Na turnaji druhého koše tak náchodští starší žáci skončili na předposledním čtvrtém místě.


10.12. 20:15

Junioři B zvládli i druhý zápas a z domácího turnaje si odváží plný počet bodů. Ještě po dvou třetinách druhého zápasu se Rtyní přitom Náchodští na svého soupeře ztráceli, skvělým vstupem do třetí části, kdy během necelých tří minut vstřelili čtyři branky, však skóre zápasu otočili a dovedli jej ke konečnému vítězství 2:5.


10.12. 20:00

Elitní tým bodoval v osmém zápase v řadě a po Rudné dobyl další tvrz, kde doposud nevyhrál. V Turnově to ale nebylo nijak snadné. Utkání s houževnatým domácím týmem rozhodl až 77 sekund před koncem František Donaj. Rytíři potvrdili pověst družstva, které velmi málo inkasuje, když zvítězili 2:3.

Komentář domácích Matěcha Štěpán (Vedoucí):
"Další zlepšený výkon z naší strany, bohužel na dva góly se vyhrát nedá. Bohužel máme ve své hře pořád spoustu výpadků a necháváme se ovlivňovat nešťastnými věcmi. Po zranění Janouška jsme promrhali půlku první třetiny, než jsme se vrátili do hry. Třetí třetina byla z naší strany nejlepší, ale laxnost v obraně nás stála body při vítězném brance soupeře. Gratuluji soupeři k výhře."

Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
"Turnov patří jednoznačně mezi naše nejméně oblíbené soupeře a narovinu nechápu, že nemá více bodů v tabulce. V naší hře je jedno negativum a to je produktivita, velkým pozitivem ale je, že se dokážeme držet naší hry celých 60min, ať se na hřišti stane cokoliv. Vše je umocněné, že to vždy zvládneme v plné sestavě. V tom je naše síla, která není náhodná. Od minulého týdne jsme udělali zase kus práce, který byl dnes vidět. Jsem moc rád, že si z Turnova odvážíme cenné body a my budeme pracovat dál abychom byli zase příště lepší! Díky soupeři a fanouškům za zápas a mnoho štěstí ve zbytku sezony. Doufáme, že jejich hráč bude brzy v pořádku!"


10.12. 19:50

Elévové odehráli mimo oficiální rozpis ligových turnajů další zápasy - tentokrát v Hořicích.


10.12. 18:30

Starší žáci B nakonec odvážejí ze Žacléře šest bodů. Ve druhém zápase proti favorizovanému Novému Městu nad Metují odehráli Náchodští výborně první poločas, v tom druhém však již schytali nadílku. Naopak třetí zápas proti Předměřicím byl jednoznačně v režii Náchoda, který nakonec dokráčel k vítězství 15:6.


10.12. 10:30

Své turnaje dnes rozehrály rezervní týmy Juniorů a Starších žáků. Junioři B přivítali na domácí palubovce v Plechárně FBC Trutnov a protrápili se k těsnému vítězství 3:2. O výhře rozhodl dobrý vstup do závěrečné třetiny a dva rychlé góly Náchoda. Za domácí se trefili Nikolas Osifčin, Antonín Donaj a Jakub Kubásek. Ve druhém dnešním zápase čeká Náchodské Orel Rtyně v Podkrkonoší.

K výhře se protrápili také Starší žáci B. Ti se utkali s posledním týmem Královéhradeckého přeboru Baníkem Žacléř a dlouho v zápase prohrávali. K obratu zaveleli Náchodští až v závěrečné pětiminutovce a nakonec si připsali tři body za výhru 9:12. Další dva zápasy odehrají Starší žáci B proti Novému Městu nad Metují a Předměřicím.


9.12. 23:30

Muži A se představí ve druhém venkovním zápase v řadě. Výhru na palubovce poslední Rudné se pokusí potvrdit v utkání proti předposlednímu Turnovu. Utkání bude rozehráno v turnovské hale v sobotu v 16:00.

Muži B se představí doma proti lídru Divize C Slavii Praha. První utkání skončilo pro Náchodské neslavně - drtivou prohrou 15:0. Vrátí náchodští Muži B soupeři porážku?

Hrát budou také tři mládežnická družstva. Junioři B se představí doma na turnaji druhého výkonnostního koše, kde postupně vyzvou Trutnov a Rtyni v Podkrkonoší. Starší žáci A spadli do druhého koše a o návrat mezi elitu budou bojovat ve Vysokém Mýtě. Starší žáci B odehrají další turnaj na malém trojkovém hřišti v Žacléři.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!PROGRAM NA VÍKEND

Národní liga mužů, skupina západ - 14. kolo - SH TJ Turnov
10.12.
16:00 TJ Turnov           vs. Florbal Primátor Náchod 2:3 online

Divize C - 14. kolo - SH TJ Náchod
11.12. 17:00
Florbal Primátor Náchod B vs. FBC Slavia Praha           4:8 online

2. liga juniorů, skupina 4 - 10. kolo, 2. koš - SH TJ Náchod
10.12. 9:00 Florbal Primátor Náchod B vs. FBC Trutnov (DTJ) 3:2 online
10.12. 13:45 Orel Rtyně v Podkrkonoší vs. Florbal Primátor Náchod B 2:5 online

Liga starších žáků, skupina 4 - 5. kolo, 2. koš - SH Domova mládeže Vysoké Mýto
11.12. 10:30 Florbal Primátor Náchod vs. FbK Orlicko-Třebovsko 3:6 online
11.12. 12:00 FBC Sion DDM Nová Generace vs. Florbal Primátor Náchod 3:8 online
11.12. 13:30 FTC Vysoké Mýto vs. Florbal Primátor Náchod 1:1 online
11.12. 15:00 Florbal Primátor Náchod vs. Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:6 online

Královéhradecký přebor starších žáků - 5. kolo - Tělocvična ZŠ Žacléř
10.12. 9:00 TJ Baník Medvědi Žacléř vs. Florbal Primátor Náchod B 9:12 online
10.12. 11:30 FBŠ Nové Město nad Metují vs. Florbal Primátor Náchod B 18:7 online
10.12. 12:20 Florbal Primátor Náchod B vs. FbC Sokol Předměřice n/L 15:6 online