AKTUALIZACE

28.11. 10:00

Po třech prohrách v řadě potřebovali Muži B v domácím zápase se Všestary nutně vyhrát. A za třemi body kráčeli od samého úvodu zápasu naprosto sebejistě, když již ve 3. minutě zápasu vedli 2:0. Během první části přidal Náchod B ještě jednu branku a po zbytek zápasu kontroloval hru. V závěru zkoušeli Náchodští ještě powerplay, aby srovnali skóre ze vzájemných zápasů, což se i přes dvě vstřelené branky bohužel nepovedlo. Tři body za výhru 7:2 však zůstaly v Náchodě a Béčko poskočilo v tabulce Divize o dvě příčky na průběžné osmé místo. Za týden čeká Muže B těžký zápas na palubovce Kolína, který v tomto kole slavil první tříbodové vítězství v sezóně.

Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér):
"Vydařený vstup do zápasu a dobrý pohyb rozhodly o zaslouženém zisku tří bodů. Dnešní výhru však musíme potvrdit za týden v Kolíně. Děkuji náchodským hráčům za předvedený výkon a soupeři za férový zápas."

Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér): 
"Dneska jsme tu nebyli. Zůstali jsme ve Všestarech. Jako jo, pár borců přijelo na třetí třetinu, ale to bylo od nás všechno. Snad příště dojedeme na první třetinu všichni a pak to bude dobrý. Na online to vypadalo asi jasně, ale pár světlých chvil jsme měli. Jedeme dál, sezóna je dlouhá a ještě máme spoustu zápasů. Díky Vašku, dneska si chytal výborně. Soupeři děkuji za férový zápas. Tak za týden doma čau. "


27.11. 16:00

Starším žákům se na domácím turnaji příliš nevedlo. V prvním zápase sice Náchodští předvedli proti Jičínu dobrý výkon, na víc než na remízu 1:1 to však kvůli neproduktivitě Náchodských nestačilo. Na Pardubice a Hradec Králové hráči Náchoda neměli a prohráli jednoznačně 2:5 a 1:4. V posledním utkání o konečné čtvrté místo na turnaji nestačili starší žáci Náchoda ani na Litomyšl a obsadili poslední místo. Náchodští tak sestupují z prvního koše.


27.11. 11:00

Muži A včera porazili lídra Národní ligy a regionálního rivala FbC Hradec Králové vysoko 7:1. Během opatrné první třetiny si Náchod vytvořil jednobrankový náskok, o který na začátku té druhé přišel. Poté ale už skórovali pouze domácí. Za stavu 5:1 sáhl Hradec k dlouhé hře bez brankáře, Náchod jí však dokázal dvakrát potrestat. Náchod bodoval v šestém utkání v řadě a svého regionálního soka porazil po sedmi letech. Hráčem zápasu byl vyhlášen Adam Jakubský, který přispěl dvěma góly.

Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
"Jsem rád, že jsme dokázali navázat na předchozí zápasy. Oproti předchozím zápasům jsme dokázali hrát 60min a zasloužené vyhráli. Jsem na náchodské hráče pyšný. Teď si užijeme výhru a od zítra se připravujeme na další zápas. Je to cesta a toto byl jeden zápas, musíme pracovat dál! Díky fanouškům za podporu a soupeři za těžký zápas."

Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): 
"Tak konečně v Plechárně byla pořádná atmosféra. Děkujeme naším fanouškům za neskutečnou podporu. My se jim omlouváme, že cesta bude pochmurnější. Bohužel jsme hráli až moc na krásu a nedokázali domácí beton dostatečně otevřít. Soupeři sportovně gratuluji k vítězství. My jdeme pracovat!"


26.11. 21:00

Juniorské Béčko si odváží z Holic tři body. V prvním utkání náchodští Junioři B neudrželi čtyřbrankový náskok a prohráli 9:6. Ve druhém utkání si spravili chuť a v dramatické koncovce porazili Jaroměř 5:4.


26.11. 10:00

Muži A odehrají první letošní domácí derby. V sobotu od 20:00 rozehrají v Plechárně duel s aktuálním lídrem Národní ligy západ Hradcem Králové. Náchodští regionálního rivala neporazili již pět soutěžních zápasů v řadě a tuto sérii se budou snažit prolomit právě v sobotu.

Do druhé poloviny sezóny vstoupí také Muži B domácím zápasem proti Všestarům. Ten je na programu v neděli od 18:00, po skončení turnaje Starších žáků.

Junioři B se představí v Holicích netradičně v sobotu odpoledne. V místní hale se utkají nejprve proti domácímu celku, a poté proti Jaroměři. Starší žáci si zahrají turnaj nejvyššího výkonnostního koše doma, a zde se postupně utkají s Jičínem, Hradcem Králové, Pardubicemi a Litomyšlí. 

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!PROGRAM NA VÍKEND

Národní liga mužů, skupina západ - 12. kolo - Slavia TJ Náchod
26.11.
20:00 Florbal Primátor Náchod vs. FbC Hradec Králové 7:1 online

Divize C - 12. kolo - SH TJ Náchod
27.11. 18:00
Florbal Primátor Náchod B vs. FBŠ Všestary                7:2 online

2. liga juniorů, skupina 4 - 8. kolo, 2. koš - MSH Holice
26.11. 14:35 IBK Holice vs. Florbal Primátor Náchod B 9:6 online
26.11. 19:20 Florbal Primátor Náchod B vs. TJ Sokol Jaroměř 5:4 online

Liga starších žáků, skupina 4 - 4. kolo, 1. koš - SH TJ Náchod
27.11. 9:00 Florbal Primátor Náchod vs. Finance Novák FBK Jičín 1:1 online
27.11. 11:15 Sokoli Pardubice vs. Florbal Primátor Náchod 5:2 online
27.11. 13:30 Florbal Primátor Náchod vs. FbC Hradec Králové 1:4 online
27.11. 15:45 Florbal Litomyšl vs. Florbal Primátor Náchod 4:2 online