VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 12. kolo - SH TJ Náchod
28.11.
--
Florbal Primátor Náchod
vs. FAT PIPE Traverza Mukařov
ODLOŽENO
online

CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 10. kolo - VUT CESA Brno 1
28.11. 16:00
Sokol Brno EMKOCase Gullivers
vs. Florbal Primátor Náchod
4:7
online

Liga starších žáků, skupina 4 - 4. kolo, 1. koš - Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
28.11.
10:30
Florbal Primátor Náchod
vs. FbC Hradec Králové
3:6
online
28.11.
12:00 FbC Sokol Předměřice n/L
vs. Florbal Primátor Náchod
1:6
online
28.11.
13:30 Sokoli Pardubice
vs. Florbal Primátor Náchod
3:4
online
28.11.
15:00
Florbal Primátor Náchod
vs. FbC Skuteč
7:5
online

Liga starších žáků, skupina 4 - 4. kolo, 5. koš - SH TJ Náchod
28.11.
9:00
Sokol Chlumec nad Cidlinou
vs. Florbal Primátor Náchod B
5:1
online
28.11.
12:00 TJ Sokol Jaroměř
vs. Florbal Primátor Náchod B
3:4
online
28.11.
14:05 Orel Rtyně v Podkrkonoší
vs. Florbal Primátor Náchod B
5:4
online

Turnaj Královéhradecké ligy elévů bude teprve rozlosován a zveřejněn na místě.

Turnaj Královéhradecké ligy přípravek bude teprve rozlosován a zveřejněn na místě.AKTUALIZACE

28.11. 20:25

Národní liga západ má za sebou čtyři zápasy dvanáctého kola. Ve šlágru kola zvítězil Butchis na palubovce Benešova 4:9 a stále je neporažen. Poslední Litvínov si připsal třetí bod do tabulky, když na hřišti Turnova prohrál v prodloužení.

  • TJ Turnov - SK Bivoj Litvínov  8:7p
  • Florbal Benešov - Butchis  4:9
  • Wizards SO Praha - FbC Plzeň  4:9
  • Florbal TJ Kobylisy - T.B.C. Lucern Králův Dvůr  7:8
  • Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Traverza Mukařov  odloženo
  • ASK Orka Čelákovice - Panthers Praha  odloženo

Před náchodské Rytíře se tak dostala Plzeň, která má na kontě 24 bodů. Náchodu patří s 22 body čtvrté místo, stejný počet bodů nasbírali také Benešov a Králův Dvůr. Náchod má oproti těmto soupeřům zápas k dobru a v příštím utkání se v přímém souboji o průběžné třetí místo utká s Plzní.


28.11. 20:15

Junioři vyloupili Brno. Do zápasu proti Gullivers, třetímu celku 1. ligy, skupiny B, šli jako outsider, svého soupeře však nepustili za celý zápas ani jednou do vedení. Produktivní bylo hlavně duo David Špaček - Daniel Kříž. Náchodští poctivě bránili a dobře řešili rychlá přečíslení a nakonec zvítězili 4:7. Připsali si tak již třetí výhru v řadě a po nešťastném začátku této soutěžní části stoupají tabulkou.

Komentář domácích, Bouška Adam (Asistent trenéra):
Zápas, který sme si prohráli vlastníma chybama a hrou bez srdce. Soupeř nemilosrdně trestal jakékoliv zaváhaní a s goly jen jedné naší formace se takovýto vyhrocený zápas vyhrát nedá. Děkuji soupeři a přeji ať dobře dejede.

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Vyrovnaný zápas, který rozhodlo, že jsme byli přímočařejší ve hře dopředu a více důrazný do obrany. Díky klukům za poctivé, tvrdě odpracované vítězství, za kterým si důrazně šli. Takhle se má bojovat za Náchod! Díky soupeři za zápas.


28.11. 18:00

Starší žáci B dnes pořádali turnaj pátého výkonnostního koše, nejvyššího, v jakém se v letošní sezóně představili. I přesto dokázali své soupeře trápit. V prvním utkání sice nestačili na Chlumec nad Cidlinou a podlehli mu 5:1, v tom druhém si však již vyšlápli na Jaroměř, kterou porazili 3:4. Třetí utkání bylo dramatické, nakonec se z těsné výhry 5:4 radoval soupeř. Starší žáci B tak skončili na třetím místě, premiéru si na turnaji odbyli Adam Baďura a Vašek Štěpánek.


28.11. 17:50

Hráči Přípravky dnes válčili na turnaji v Jaroměři.


28.11. 17:15

Starší žáci A obhajovali na turnaji v Pardubicích vítězství v prvním koši. Již v prvním utkání ale našli přemožitele, když podlehli FbC Hradec Králové. Druhé utkání proti nováčkovi nejvyššího koše Předměřicím bylo jednoznačné a skončilo výhrou Náchoda 1:6. Třetí zápas proti pardubickým Sokolům rozhodli náchodští Starší žáci ve svůj prospěch v poslední sekundě zápasu, v závěrečném utkání proti Skutči dotáhli do vítězného konce přestřelku. S bilancí tří výher a jedné porážky tak skončili Starší žáci Náchoda na turnaji nejvyššího výkonnostního koše druzí. Příští turnaj odehrají ve Skutči.


27.11. 13:30

Jediným náchodským družstvem, které zasáhlo do sobotních florbalových bojů, byly Elévové. Ti dnes bojovali v okleštěné sestavě na turnaji v Hradci Králové. Další náchodské týmy vstoupí do hry zítra - konkrétně se jedná o Juniory, Starší žáky A a Starší žáky B a Přípravku.


26.11. 16:10

Muži A svůj domácí zápas proti Mukařovu tuto neděli neodehrají. Poté, co byl v kádru soupeře zaznamenán výskyt onemocnění covid-19, se oba kluby z preventivních důvodů domluvily na odložení tohoto zápasu. O náhradním termínu Vás budeme informovat.


26.11. 13:00

V sobotu sice mají náchodská družstva volno, neděle bude ovšem perná. Muži A přivítají na domácí palubovce Traverzu Mukařov, aktuálně devátý celek Národní ligy západ, v jehož řadách však najdeme řadu známých florbalových jmen včetně dvojnásobného medailisty z Mistrovství světa Marka Deutsche. Utkání bude rozehráno v 17:00.

Kolize zápasu Mužů a Juniorů nepustí ani jeden z týmů do bojů v plné sestavě. Junioři hrají v Brně proti Gullivers, druhému týmu 1. ligy juniorů, skupiny B. Náchodští však v minulém domácím dvojzápase proti havířovským týmům Slovanu a Torpedu uhráli šest bodů a na tato vítězství se pokusí navázat kvalitním výkonem v moravské metropoli.

Představí se také oba týmy Starších žáků. Áčko bude obhajovat vítězství v prvním výkonnostním koši na turnaji v Pardubicích, Béčko se představí premiérově v pátém výkonnostním koši domácímu publiku. Do bojů zasáhnou také Elévové a všechny tři týmy Přípravky - rozpis jejich turnajů bude zveřejněn na místě.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!