AKTUALIZACE

14.11. 8:00

Z domácích víkendových dvou zápasů brali Junioři pouze bod. Po sobotní prohře s Olomoucí po samostatných nájezdech odehráli proti vedoucímu Havířovu vyrovnaný zápas, který však skončil výhrou soupeře 3:5.

Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
"Měli jsme dobrý vstup do zápasu. Po našem prvním vstřeleném gólu jsme postupně byli více a více pasivní, hlavně ve druhé třetíně, kdy nás soupeř téměř k ničemu nepustil. Třetí třetina byla z naší strany zahrána velmi kvalitně. Vypracovali jsme si dostatek brankových příležitostí na otočení zápasu. Bohužel nám chyběla větší kvalita v zakončení. Díky všem aktérům za zápas."

Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
"Zápas měl z naší strany pomalý rozjezd, což ale dovedu pochopit. Vstávali jsme ve 4 ráno, absolvovali dlouhou cestu a ještě měli dost absencí. Druhá třetina byla naprosto v naší režii, plnili jsme co jsme si řekli a byli nebezpeční. Jen je škoda, že jsme to nezůročili gólově. Třetí třetina byla jedna velká trága, ovlivňená spousty vyloučeními, které nemá cenu komentovat. Jsme rádi, že máme tento výjezd za sebou s plným bodovým přídělem ale musíme se naučit realitvně hotové zápasy hrát více s chladnou hlavou. Děkuji soupeři za utkání."


13.11. 23:00

Muži B ztratili body v důležitém souboji s Florbalovou akademií Mladá Boleslav a v tabulce Divize se propadli až na devátou příčku právě za svého nedělního soupeře. Náchod dvě třetiny vedl, do té třetí ale hosté vstoupili velmi dobře a dvěma góly během prvních dvou střídání otočili. Mladá Boleslav nakonec z Náchoda ovezla výhru 5:8.

Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér):
"Vypadli jsme z role již ve druhé třetině a v té třetí nás to dohnalo i výsledkově. Dnes jsme nepodali dobrý výkon a k tomu nakupili spoustu individuálních chyb. Gratuluji soupeři a děkuji všem účastníkům za utkání."

Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér):
"Dobrou třetí třetinou konečně poznáváme chuť vítězství za tři body. Díky všem za zápas za uspávacího osvětlení."


13.11. 12:20

Starší žáci B na dnešním turnaji v Předměřicích nad Labem bodovali naplno. V prvním utkání si poradili s domácím týmem 5:9, ve druhém oplatili porážku z předchozího turnaje Všestarům, které přehráli 9:13. Třetí utkání s Žacléřem, který na turnaj nedorazil, skončí kontumací 5:0 ve prospěch Náchodských.

13.11. 10:25

Juniorské Áčko dnes hraje proti lídrovi soutěže Torpedu Havířov. Včera si Náchodští připsali jeden bod, když utkání s Olomoucí dospělo až do samostatných nájezdů, ve kterých byl úspěšnější soupeř, který si tak připsal bod navíc. V základní hrací době skončilo utkání nerozhodně 4:4, v nájezdech se hosté prosadili dvakrát, zatímco na straně Náchoda byl úspěšný pouze Jakub Vysoký.


13.11. 10:20

Elitní tým včera zvládl skvělý obrat proti Benešovu. Náchodští prohrávali šest minut před koncem 1:3, nakonec se však radovali ze tří bodů, které vystřelil 16 sekund před koncem Daniel Kříž. Náchod si připsal druhou výhru v řadě a v tabulce Národní ligy západ poskočil na šesté místo.

Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
"Až na krátký výpadek na konci druhé třetiny jsme měli zápas pod kontrolou. Škoda dvou darovaných gólů, navíc po situacích, na které jsme si upozorňovali. Dalším vykřičníkem je mnoho prohraných soubojů v obranném pásmu, což musíme zlepšit. Velkým pozitivem je přístup hráčů, kteří nepanikařili a zaslouženě trpělivou hrou srovnali skóre a skvěle zvládli závěrečnou minutu. Jdeme krůček po krůčku po naší cestě, což je důležitější než cokoliv jiného. Jsem moc rád, že jsme navázali na minulý týden a získali 3 body. Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu!!!"

Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
"Zápas, který jsme dvě třetiny v podstatě kontrolovali jsme si prohráli vlastními individuálními chybami."


12.11. 19:50

Dorostenci A dnes zahájili třetí turnajové dvoukolo opět v nejvyšším výkonnostním koši 1. ligy. Ve Stodola Areně, kde své domácí zápasy pořádá Tatran Střešovice, vyzvali poprvé v sezóně regionálního soupeře ze Skutče, se kterým si v na góly bohatém zápase poradili 8:5. Druhé utkání proti Mladé Boleslavi bylo více o defenzivě a Náchodu vítězství opět uniklo. Náchodští dvakrát vedli a koncovka byla velmi dramatická, nakonec se však z výhry 5:3 radovali florbalisté Mladé Boleslavi. Ve druhé části turnajového dvoukola vyzve náchodský tým zbylé dva účastníky prvního výkonnostní koše - Prague Tigers a Tatran Střešovice. 


12.11. 16:15

Dnešní turnaj za sebou mají úspěšně Elévové. Ti se ve Rtyni v Podkrkonoší střetli s Hradcem Králové, Jičínem a domácími ze Rtyně.


12.11. 15:00

Muži C jsou stále neporaženi a dostali se do čela Královéhradecké ligy. V prvním utkání si Náchodští hravě poradili s rezervou Jaroměře, kterou i díky šesti bodům Josefa Čejpy porazili jednoznačně 11:3. Ve druhém utkání se střetli v souboji dvou dosud neporažených týmů s domácím Tatranem Hostinné. V první třetině Náchod tlačil, skóre ale bylo vyrovnané. V té druhé ale začali náchodští Muži C budovat náskok, který až do konce zápasu nepustili, a výhrou 2:5 vystřídali svého soupeře v čele tabulky. Náchodští přitom mají ještě dva zápasy k dobru.


12.11. 10:00

Elitní tým se pokusí navázat na výhru v Jaroměři v domácím duelu s Benešovem. Benešovu stejně jako Náchodu vstup do letošního ročníku Národní ligy nevyšel a výsledkově zůstává za očekáváními, jeho ofenzivní kvalita je ovšem obrovská. Navíc z posledních šesti vzájemných zápasů vyhrál Náchod nad svým sobotním protivníkem pouze jednou. Utkání bude rozehráno v sobotu ve 20:00 v náchodské Plechárně. 

Muži B se představí rovněž doma, a to v neděli od 17:00 proti Florbalové akademii Mladá Boleslav. Jedná se o souboj sousedů v tabulce, Mladé Boleslavi aktuálně náleží devátá příčka o jeden bod za náchodským Béčkem. Hrát bude i třetí tým Mužů, a to v Hostinném, kde vyzve nejprve jaroměřské Béčko a poté ambiciózní domácí tým.

Juniory A čeká víkendový domácí dvojboj proti týmům z východní části republiky. Nejprve změří síly v sobotu s Olomoucí a o den později vyzvou havířovské Torpedo. Nejvyšší soutěž pokračuje také dorostencům, a to turnajem prvního výkonnostního koše, kde v první části turnajového dvoukola změří Náchodští síly se Skutčí a Mladou Boleslaví. 

Starší žáci B odehrají při absenci týmu z Žacléře pouze dvě utkání - a to s Předměřicemi a Všestary. Utkání s Žacléřem bude kontumováno ve prospěch Náchodských. Hrát budou také Elévové - ti ukáží své florbalové dovednosti ve Rtyni v Podkrkonoší.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!PROGRAM NA VÍKEND

Národní liga mužů, skupina západ - 10. kolo - SH TJ Náchod
12.11.
20:00
Florbal Primátor Náchod vs. SK Florbal Benešov
4:3 online

Divize C - 10. kolo - SH TJ Náchod
13.11. 17:00
Florbal Primátor Náchod B vs. Florbalová akademie MB 5:8 online

Královéhradecká liga mužů - 8. kolo - MSH Hostinné
12.11. 10:00 Florbal Primátor Náchod C vs. TJ Sokol Jaroměř B 11:3 online
12.11. 13:30 FBK Kobra Tatran Hostinné vs. Florbal Primátor Náchod C 2:5 online

1. liga juniorů, skupina B - 7. a 8. kolo - SH TJ Náchod
12.11. 12:00 Florbal Primátor Náchod vs. FBS Olomouc 4:5pn online
13.11. 10:00 Florbal Primátor Náchod vs. Torpedo Havířov 3:5 online

1. liga dorostenců, skupina B - 13. kolo, 1. koš - Stodola Arena Střešovice
12.11. 11:30 Florbal Primátor Náchod vs. FBC Skuteč 8:5 online
12.11. 16:00 Předvýběr.cz Florbal MB vs. Florbal Primátor Náchod 5:3 online

Královéhradecký přebor starších žáků - 3. kolo - SH Předměřice n. L.
13.11. 9:00 FbC Sokol Předměřice n/L vs. Florbal Primátor Náchod B 5:9 online
13.11. 11:00 FBŠ Všestary vs. Florbal Primátor Náchod B 9:13 online

Královéhradecká liga elévů - 5. kolo - SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
12.11. 9:20
FbC Hradec Králové bílí vs. Florbal Primátor Náchod
12.11. 10:00 Florbal Primátor Náchod vs. FBK Jičín

12.11.
10:40
Orel Rtyně v Podkrkonoší vs. Florbal Primátor Náchod