Královéhradecká liga mužů - 1. kolo - SH TJ Náchod
26.9. 09:00 Florbal Primátor Náchod C vs. FBC Dobré 5:9 online
26.9. 14:00 Florbal Primátor Náchod C vs. FBC Česká Skalice 6:4 online

3. liga dorostenců, skupina 4 HK - 2. kolo - SH Hořice
26.9. 11:20 FBK Kobra Tatran Hostinné vs. Florbal Primátor Náchod B 3:8 online
26.9. 13:40 Florbal Primátor Náchod B vs. FBŠ Všestary 19:3 online

Liga mladších žáků 5+1, skupina 4 - 1. kolo - SH Skalka Česká Třebová
27.9. 09:00 FbK Orlicko-Třebovsko vs. Florbal Primátor Náchod
27.9. 11:25 Florbal Primátor Náchod vs. FbC Hradec Králové
27.9. 12:20 Florbal Primátor Náchod vs. Sokoli Pardubice

AKTUALIZACE

27.9. 19:35

Muži A zvítězili na palubovce Litvínova 5:9 a v tabulce Národní ligy západ mají již šest bodů. Čtyři góly zaznamenal Ondřej Bachtík, jednu branku a dvě asistence zkušený Jan Jirák. Po dvou třetinách bylo skóre vyrovnané, závěrečné dějství však patřilo Náchodu.

Komentář sportovního ředitele Náchoda Tomáše Třešňáka:

"Zápas plný nepřesností rozhodla ve třetí třetině lepší kondice a individuality na naší straně. Díky soupeři za zápas."

Komentář vedoucího týmu Litvínova Oldřicha Jirečka:

"V zápase rozhodla třetí třetina, kde jsme hráli nekoncentrovaně a soupeř nás přehrával. Blahopřeji soupeři k vítězství."

V rámci třetího kola Národní ligy západ byl již dohrán zápas mezi Čelákovicemi a Královým Dvorem, který favorizovaní domácí zvládli poměrem 9:4. Další zápasy jsou na programu dnes večer, potažmo zítra. Utkání mezi Plzní a Benešovem bylo odloženo.

27.9. 16:10

Mladší žáci dnes odehráli turnaj v České Třebové, kde se na velkém pětkovém hřišti utkali postupně s pořádajícím Orlickem-Třebovskem, Hradcem Králové a Pardubicemi.

27.9. 11:15

Včerejší den dopadl pro náchodské barvy poměrně úspěšně. Mužské Céčko sice nestačilo v prvním utkání domácího turnaje na tým FBC Dobré a prohrálo 5:9, v tom druhém si však spravilo chuť a zejména díky podařené první třetině porazilo Českou Skalici 6:4. Pro Muže C to bylo ve čtvrtém zápase letošního soutěžního ročníku Královéhradecké ligy první vítězství. V barvách Céčka nastoupil po několikaleté odmlce Jakub Dohnal a v sestavě bychom kromě tradičních Céčkařů našli také juniory Jakuba Krtička, Vojtěcha Linhardta a Patrika Wintera či členy tréninkové skupiny elitního týmu Daniela Kříže, Martina Čečetku nebo dnešního oslavence Aleše Kaválka.

Dorostenecké Béčko odehrálo v Hořicích i s podporou několika starších žáků a dvou hráčů z týmu Dorostu A první turnaj letošní sezóny. Hned na úvod sehrálo zápas s dosavadním suverénem z Hostinného, který Náchodští zvládli poměrem 3:8. Ve druhém zápase s Všestary si pak s chutí zastříleli a ovládli jej poměrem 19:3.

25.9. 11:50

Muži A budou chtít potvrdit domácí vítězství proti pražským Wizardům na palubovce Litvínova, který byl loni stejně jako Náchod ohrožen sestupem. Náchodští budou chtít zapomenout na poslední ligový duel v hale u Koldomu, kdy nedokázali brankáře Vybírala překonat ani jednou. Po dvou kolech se Rytíři nachází se třemi body v polovině tabulky, Litvínov dosud nebodoval.

Domácí turnaj odehrají Muži C, kteří změří síly s týmy FBC Dobré a FBC Česká Skalice. Dorostenci B odehrají své zápasy v Hořicích a Mladší žáci v České Třebové. Sledujte ŽIVÝ ČLÁNEK a nic Vám neunikne! Držte Náchodu o víkendu palce!