1. liga dorostenců, skupina B - 1. kolo, 2. koš - SH TJ Náchod (Plechárna)
4:9
online

AKTUALIZACE

13.9. 10:30

Náchodští Rytíři vstup do letošního ročníku Národní ligy - západ zvládli. Narozdíl od některých favoritů - první kolo totiž přineslo několik překvapivých výsledků, zejména pak prohry Benešova a Čelákovic.

13.9. 10:10

Již nyní se můžete podívat na fotky Matouše Nýče ze včerejších zápasů juniorů a mužů.

12.9. 19:20

Náchodští Muži A na úvod letošního ligového ročníku zvítězili a připisují si první tři body do tabulky Národní ligy západ. Proti Litvínovu si vytvořili náskok již v první třetině a ten nepustili. Premiérový start v dresu Náchoda si odbyli Adam Středa a Matěj Mikšovský, druhý jmenovaný jej ozdobil gólem.

Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka:
"Celé utkání jsme měli pod kontrolou, co jsme soupeři nenabídli vlastními chybami to neměl. Velké minus utkání je naše neproduktivita, kdybychom byli produktivnější, zápas mohl být více v klidu. Máme ale na čem stavět a důležité jsou 3 body do tabulky. Díky soupeři za utkání a šťastnou cestu domů."

Komentář trenéra hostů Tomáše Arazima:
"Odehráli jsme průměrné utkání, selhala nám koncovka. Děkujeme soupeři za utkání."

12.9. 15:20

Další zápas nejvyšší celostátní soutěže mají za sebou junioři. S nimi to po první třetině duelu proti Black Angels, kdy prohrávali 0:3, nevypadalo vůbec dobře. Zlepšeným výkonem se však dokázali vrátit do zápasu a trápit pražského favorita až do samotného závěru. Nakonec se díky dvěma gólům v oslabení radovali z vítězstí 4:6 Black Angels.

Komentář trenéra domácích Jana Čečetky:
"Po nezvládnuté první třetině, kdy jsme byli všude pozdě, jsme se výborně dostali do zápasu. Bohužel dvě špatná rozhodnutí v naší přesilovce nás stála zápas. I přes to zaslouží kluci pochvalu za odbojovaný a odježděný zápas, kdy se za svůj výkon vůbec nemusí stydět, ba naopak. Děkuji soupeři za kvalitní férový zápas."