AKTUALIZACE

22.1. 20:30

Starší žáci odehráli druhý turnaj ve druhém výkonnostním koši a bylo z toho celkové druhé místo. Vstup do turnaje měli Náchodští hrozný, hned v prvním utkání dostali od domácího Jičína, který nakonec celý turnaj suverénně ovládl, výprask 0:6. Druhý zápas proti Rtyni byl však opakem toho prvního a tentokrát to byli hráči Náchoda, kdo svému soupeři nepovolil ani jeden vstřelený gól. Náchod výhrou 0:5 najel na vítěznou vlnu, kterou potvrdil i v zápasech proti Všestarům a Hradci Králové B. Starší žáci tak skončili hned za Jičínem s bilancí tří výher a jedné porážky.


22.1. 16:50

Muži B na palubovce třetího celku Divize nebodovali. Liberec B oplatil Náchodským porážku z prvního zápasu sezóny a zvítězil 8:3. Náchodští si připsali druhou prohru v řadě a tuto sérii se pokusí zlomit za týden proti Falconu.

Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
"Kvalitní ofenzivní zápas se spoustou šancí na obou stranách, ve kterém jsme bohužel nebyli dostatečně efektivní v zakončení a proto bere tři body soupeř. My si je vybojujeme za týden proti Falconu. Díky všem za utkání."

Komentář domácích Svoboda Miroslav (Trenér):
"Dnes z naší strany parádní výkon celých 60 minut a bereme zasloužené vítězství. Soupeř nám nedal nic zadarmo a nepříjemně kousal.Takhle kvalitních zápasů bychom rádi v sezóně odehráli víc. Děkujeme soupeři a přejeme jim šťastnou cestu domů."


21.1. 19:15

Rytíři odehráli s Traverzou vyrovnaný zápas, který muselo opět rozhodnout až prodloužení. Náchodští ani jednou nevedli, během zápasu se jim však podařilo čtyřikrát vyrovnat skóre. Výkon hostujícího celku se postupně zvedal a v závěrečné třetině měli Rytíři spoustu šancí, aby rozhodli. To se nestalo a tak zápas dospěl do prodloužení, které ukončil přesnou střelou Vojtěch Bagin. Náchodští tak vezou z Prahy bod, v tabulce Národní ligy jich mají na kontě 31 a zůstanou na pátém místě.

Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
"Naše vzájemné zápasy jsou ideální pro sázkaře. Pravděpodobnost prodloužení a naše prohra v něm je bohužel vysoká. Dnes jsme byli špatní v 1. třetině a soupeř byl ve všem lepší. Od 2. třetiny jsme srovnali hru a zápas se vyrovnal. V prodloužení je to o jedné chybě, kterou jsme bohužel udělali my. Poučíme se a za týden budeme zase lepší. Díky soupeři za zápas."

Komentář domácích Řehulka Filip (Trenér):
"Dneska jsme soupeři darovali bod svojí nedisciplinovaností a nemohoucností vstřelit branku a zbytečně hráli vyrovnané utkání. Děkuji soupeři i rozhodčím za férové utkání a divákům, kteří dnes přišli."


21.10. 16:00

Junioři B zvládli domácí turnaj na výbornou. Po výhře 2:4 v prvním utkání se Skutčí druhý zápas proti Holicím po celý jeho průběh kontrolovali a dokráčeli k pohodovému vítězství 5:1. Náchodští ovládli všechny čtyři zápasy turnajového dvoukola druhého koše a postupují tak do koše prvního.


21.1. 10:30

Muži A se vrací na palubovky soupeře, kde v sobotu odehrají další duel s pražskou Traverzou. Bude to již dvanáctý vzájemný zápas a Náchodští se pokusí rozšířit poněkud chudou bilanci čítající prozatím pouhá tři vítězství s tímto soupeřem. Začínáme v pražských Kunraticích v 17:00.

Muže B čeká druhý letošní výjezd do Liberce, kde se tentokrát utkají se třetím týmem divizní tabulky FBC Liberec B. Náchodští mají co napravovat - pokusí se odčinit debakl, který utrpěli v minulém kole na palubovce Dvora Králové.

Hrát budou také Junioři B a Starší žáci. První jmenovaní se představí na domácí palubovce v zápasech proti Skutči a Holicím. Druzí poté v Jičíně, kde sehrají čtyři zápasy v rámci turnaje druhého výkonnostního koše.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!PROGRAM NA VÍKEND

Národní liga mužů, skupina západ - 18. kolo - SH ZŠ Kunratice
21.1.
17:00 FAT PIPE Traverza       vs. Florbal Primátor Náchod 5:4p online

Divize C - 18. kolo - Hala míčových sportů Liberec
22.1. 14:30
FBC Liberec B              vs. Florbal Primátor Náchod B 7:3 online

2. liga juniorů, skupina 4 - 12. kolo - SH TJ Náchod
21.1. 9:00
FbC Skuteč vs. Florbal Primátor Náchod B 2:4 online
21.1. 13:45
Florbal Primátor Náchod B vs. IBK Holice 5:1 online

Liga starších žáků, skupina 4 - 6. kolo, 2. koš - Sportovní areál Jičín
14.1. 9:00 Finance Novák FBK Jičín vs. Florbal Primátor Náchod 6:0 online
14.1. 10:30
Orel Rtyně v Podkrkonoší vs. Florbal Primátor Náchod 0:5 online
14.1. 12:45
Florbal Primátor Náchod vs. FBŠ Všestary 3:1 online
14.1. 14:15
Florbal Primátor Náchod vs. FbC Hradec Králové B 8:3 online