AKTUALIZACE

23.4. 14:55

Starší žáci B zakončili letošní sezónu třemi výhrami na domácím turnaji. V rámci play-off B se utkali s Ředicemi-Holicemi, Hradcem Králové D a Svitavami. První zápas byl naprosto jednoznačný, Náchodští drželi nadstandardní výkon po celé utkání a soupeři, který kromě duelu s Náchodem neprohrál, nasázeli 22 branek. Ve druhém utkání proti známému Hradci Králové D zvítězil Náchod v přestřelce 15:12. Nejflorbalovější bylo třetí utkání proti třetímu celku Pardubického přeboru, týmu FbK Svitavy. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, v koncovce však byli lepší Náchodští, kteří nakonec zvítězili 13:11. 


22.4. 18:30

Mladší žáci dnes odehráli v Plechárně poslední turnaj sezóny 2022/2023. Na trojkovém hřišti přivítali týmy Vrchlabí, Všestar, Hronova a Hostinného. Do prvního zápasu měli Náchodští vlažný vstup a proti Vrchlabí museli otáčet dvoubrankové manko, což se jim ale povedlo. V zápase měl Náchod herně navrch. Do druhého zápasu proti Všestarům naopak vstoupili mladí florbalisté Náchoda výborně a v kvalitní hře proti soupeři, který se v průběhu zápasu také zlepšil, pokračovali i ve druhé půli. Ve třetím klání proti Hronovu, jenž ligovou soutěž nehraje, ovšem na tento turnaj své družstvo dohlásil, si mladší žáci Náchoda s chutí zastříleli. Jeden čestný úspěch zaznamenal i soupeř. Největší drama a nejbojovnější zápas tak byl ten poslední proti celku z Hostinného. Náchodští úplně prospali začátek a museli dotahovat. To se jim povedlo a famózním závěrem, ve kterém byla vidět řada opravdu povedených florbalových akcí, utkání otočili. Důležitější než výsledek je však herní progres, který celý tým i jednotlivci během sezóny udělali.


22.4. 9:00

Starší žáky B čeká závěrečný turnaj sezóny. V Královéhradeckém přeboru skončili v základní části na třetím místě a nyní je čeká play-off B, ve kterém se navzájem utkání celky na třetích a čtvrtých místech z Královéhradeckého a Pardubického přeboru. Náchodští Starší žáci B se tak utkají kromě jim známého hradeckého Déčka také s Holicemi a Svitavami. Turnaj bude zahájen v neděli v 9:00 v Náchodě....

O den dříve rovněž v náchodské Plechárně zakončí ligovou sezónu Mladší žáci. Ti odehrají netradičně hned čtyři zápasy - kromě ligových soupeřů z Vrchlabí, Hostinného a Všestar dohlásil svůj tým na turnaj také DDM Hronov, jehož hráči tak zažijí premiéru v Královéhradeckém přeboru.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!PROGRAM NA VÍKEND

HK + PA přebor starších žáků - play-off B - SH TJ Náchod
23.4. 9:00 Florbal Primátor Náchod B vs. TJ Dolní Ředice - IBK Holice 22:4 online
23.4. 10:50
Florbal Primátor Náchod B vs. FbC Hradec Králové D 15:12 online
23.4. 13:30
Florbal Primátor Náchod B vs. FbK TJ Svitavy 13:11 online
Královéhradecký přebor mladších žáků 3+1 - 17. kolo - SH TJ Náchod
22.4. 9:00 TJ Spartak Vrchlabí vs. Florbal Primátor Náchod  
22.4. 10:30 Florbal Primátor Náchod vs. FBŠ Všestary
22.4. 12:00 Florbal Primátor Náchod vs. DDM Domino Hronov
22.4. 13:30 FBK Kobra Tatran Hostinné vs. Florbal Primátor Náchod