VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 16. kolo - SH TJ Kobylisy
9.1.
17:00
Florbal TJ Kobylisy
vs. Florbal Primátor Náchod
4:5
online

Královéhradecká liga mužů - 20. kolo - SH TJ Náchod
9.1.
9:00
Florbal Primátor Náchod C
vs. FbC Sokol Předměřice n/L
10:8
online
9.1.
14:00 Florbal Primátor Náchod C
vs. FBC Dobruška
2:8
online

CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 6. kolo - SH SŠP Roosveltova Olomouc
10.1.
18:00
FBS Olomouc
vs. Florbal Primátor Náchod
5:4pn online

1. liga dorostenců, skupina B - 18. kolo, 1. koš - Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
8.1.
10:00
Sokoli Pardubice
vs. Florbal Primátor Náchod
4:9
online
8.1.
13:00 Florbal Primátor Náchod
vs. Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav
8:5
online

Liga starších žáků, skupina 4 - 6. kolo, 1. koš - MSH Litomyšl
9.1.
10:30
Florbal Primátor Náchod
vs. FbC Hradec Králové
4:4
online
9.1.
12:00 FbC Skuteč
vs. Florbal Primátor Náchod
4:8
online
9.1.
13:30
Florbal Litomyšl vs. Florbal Primátor Náchod
2:5
online
9.1.
15:00 Florbal Primátor Náchod
vs. Sokoli Pardubice
3:4
online

Liga starších žáků, skupina 4 - 6. kolo, 5. koš - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny
9.1.
9:55
Orel Rtyně v Podkrkonoší
vs. Florbal Primátor Náchod B
2:7
online
9.1.
11:05 FBC Dobruška
vs. Florbal Primátor Náchod B
1:8
online
9.1.
14:05
Florbal Primátor Náchod B
vs. FbC Hradec Králové C
17:2
online

Přebor starších žáků 3+1, skupina 4HK - 6. kolo - SH TJ Náchod
8.1.
9:00
FbC Hradec Králové D    
vs. Florbal Primátor Náchod C
9:15
online
8.1.
11:40 FBC Dobré
vs. Florbal Primátor Náchod C
16:10
online
8.1.
13:30
FBŠ Všestary
vs. Florbal Primátor Náchod C
4:19
online


AKTUALIZACE

10.1. 21:00

Junioři vezou z Olomouce bod. Náchodským se sice podařilo smazat tříbrankovou ztrátu a dovést zápas až do nájezdů, v těch však byl úspěšnější soupeř. Ten bere bod navíc za vítězství 5:4 po samostatných nájezdech.

Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
"Dneska mohla vyprodaná tribuna sledovat velmi náročné utkání zejména po psychické stránce. Dvě třetiny jsme zodpovědně bránili až na dvě chyby, ale pak jsme se začali bát, že bychom mohli třeba i vyhrát. Nakonec to mohlo dopadnout jakkoli, šancí bylo na obou stranách mraky. Naštěstí jsme zvládli nájezdovou loterii po fantastické kličce a body poprvé zůstávají na Hané. Děkuji soupeři za utkání a přeji hlavně šťastnou cestu domů."

Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
"Vyrovnané utkání, které asi zaslouženě došlo až do nájezdů. Ty už jsou dovednostní soutěží a v nich jsme byli slabší. Velkým vykřičníkem je velké množství našich vyloučení. Díky klukům za čas, reprezentaci oddílu a soupeři za utkání."


10.1. 20:15

Včera bylo odehráno kompletní šestnácté kolo Národní ligy západ. Náchodští uhráli v Kobylisech tři body za vítězství 4:5. V souboji prvních dvou týmů zvítězil Butchis nad Panthers Praha, nezaváhali ani další favorité. Zde jsou všechny výsledky 16. kola:

  • SK Florbal Benešov - TJ Turnov  12:6
  • Wizards SO Praha - SK Bivoj Litvínov  7:4
  • Florbal TJ Kobylisy - Florbal Primátor Náchod  4:5
  • Panthers Praha - Butchis  5:13
  • ASK Orka Čelákovice - FAT PIPE Traverza Mukařov  6:7
  • FbC Plzeň - T.B.C. Lucern Králův Dvůr  11:5

9.1. 20:10

Muži A vstoupili do nového kalendářního roku vítězně. Potvrdili, že se jim proti Kobylisům daří a ve čtvrtém vzájemném duelu si připsali druhou výhru. Ta se však nerodila snadno. Rytíři sice šli již po 42 sekundách hry do rychlého vedení a v polovině zápasu vedli již 1:4, soupeři se však podařilo vyrovnat. O vítězství Náchoda rozhodl pouhých sedm sekund před závěrečnou sirénou přesilovkovým gólem navrátilec do sestavy Ondřej Bachtík.

Komentář domácích Malina Ctirad (Trenér):
"Nerad se opakuji, ale stálá nedisciplinovanost, opakující se chyby a z nich plynoucí ztráty."

Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
"Těžké vyrovnané utkání, které jsme na konci překlopili na naši stranu. Důležité vybojované body. Díky soupeři za utkání."


9.1. 18:15

Starší žáci B se po postupu ohřáli v pátém koši jen chvíli. Vítězný úvodní zápas se Rtyní se ukázal jako z celého turnaje nejtěžší. Další dva soupeři - Dobruška a Hradec Králové C náchodské hráče již moc nepotrápili. Mladí hráči Náchoda zvítězili ve všech třech zápasech, ve kterých nastříleli hned 32 branek, a postupují již do čtvrtého koše.


9.1. 17:25

Starší žáci A skončili na turnaji nejvyššího výkonnostního koše v Litomyšli na pěkném druhém místě. Po remíze s Hradcem Králové potvrdili v zápasech se Skutčí a Litomyšlí roli favorita a ovládli je poměrem 4:8 a 2:5. V posledním utkání s Pardubicemi hrajícími o udržení koše sice neudrželi nadějné vedení a prohráli, na druhém místě na turnaji to však již nic nezměnilo. Z dosavadních šesti turnajů tak Starší žáci A skončili pokaždé na bedně - dvakrát první, třikrát druzí a jednou třetí.


9.1. 17:00

Druhý zápas mužskému Céčku již nevyšel tak jako ten první. Dobruška se třemi slepenými góly v rozmezí páté až sedmé minuty dostala do tříbrankového vedení, který si po zbytek zápasu hlídala. Náchod nakonec ze zápasu odešel poražen 2:8, za domácí se trefili veteráni Petr Dušek a Josef Čejpa. Z domácího turnaje tak berou Náchodští tři body a v tabulce Královéhradecké ligy mužů jim patří třetí místo.


9.1. 12:20

Dnes rozehrály své turnaje Muži C a také Starší žáci A a Starší žáci B. Céčko v úvodním zápase domácího turnaje porazilo v přestřelce Předměřice 10:8. Čtyřmi góly se na vítězství podílel Josef Čejpa, hattrick zaznamenal Jaroslav Špicner. Ve druhém utkání vyzvou hráči Céčka Dobrušku.

Starší žáci A hrají znovu v prvním výkonnostním koši a na úvod turnaje hraného v Litomyšli vybojovali remízu s Hradcem Králové. Béčko starších žáků porazilo v Hradci Králové Rtyni a Dobrušku. Mladé florbalisty Áčka čekají ještě tři zápasy, Béčko ještě jeden.

8.1. 15:50

Céčko starších žáků odehrálo povedený domácí turnaj. Náchodští nejprve ve velmi pohledném a florbalovém utkání přehráli FbC Hradec Králové D 9:15, ve druhém zápase si pak připsali porážku s týmem Dobrého 16:10. V závěrečném zápase proti Všestarům Náchod dominoval a předvedl řadu oku lahodících akcí, které vedly ke konečné výhře 4:19. Do tabulky Přeboru starších žáků tak Náchodští připisují šest bodů.


8.1. 15:15

Dorostenci se vrátili do prvního výkonnostního koše a úvodní dva zápasy tohoto turnajového dvoukola odehráli skvěle. V Pardubicích nejprve poprvé v sezóně porazili domácí Sokoly, přestože ještě v závěru druhé třetiny prohrávali 3:2. V té třetí však přišla v podání Náchoda gólová smršť a skóre se zastavilo až na konečné podobě 4:9.

Ve druhém utkání vyzvali Náchodští Mladou Boleslav a zápas měli od začátku pod kontrolou. Rychle si vypracovali třígolové vedení, a třígolovým rozdílem zápas také skončil. Náchod zvítězil 8:5 a po prvních dvou duelech turnajového dvoukola má na kontě šest bodů.


7.1. 23:30

Muži A vstoupí do nového roku proti Kobylisům. V Praze se představí i s novou posilou Jonášem Mikšovským a proti předposlednímu týmu Národní ligy západ, se kterým v soutěžních zápasech nikdy neprohráli, budou chtít potvrdit roli favorita. Utkání bude rozehráno v neděli v 17:00.

V domácí hale přivítají Muži C týmy Sokol Předměřice a Dobrušku, v dohrávce šestého kola nejvyšší celostátní soutěže zamíří v pondělí Junioři Náchoda do Olomouce. Dorostenci se vrací do nejvyššího výkonnostního koše 1. ligy, kde se v první části turnajového dvoukola střetnou s domácími Pardubicemi a Mladou Boleslaví.

Hrát budou také všechny tři družstva Starších žáků. Áčko se v neděli představí na turnaji prvního výkonnostního koše v Litomyšli, Béčko čeká turnaj pátého koše v Hradci Králové. O den dříve si před domácím publikem zahrají na malém trojkovém hřišti také Starší žáci C.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!