AKTUALIZACE

19.3. 20:30

Dorostenci postupují mezi 16 nejlepších celků v republice! Doma proti Prague Tigers museli mazat jednogólové manko, které si přinesli z prvního zápasu na palubovce soupeře, místo toho však po první části prohrávali 1:3 a v součtu obou zápasů o tři góly. Pak ale začala stíhací jízda Náchodských, kterou dirigoval výborně hrající Jakub Langpaul, který v zápase zaznamenal tři góly a dvě asistence. Náchod otočil na 6:4, soupeř poté snížil na 6:5 a to by znamenalo opět prodloužení. Ve 40. minutě zápasu však vstřelil rozhodující branku Vojtěch Majer a výsledek 7:5 již Náchodští ubránili. Mohou se tak těšit na postup do osmifinále play-off, kde narazí na letos suverénní Tatran Střešovice.

19.3. 16:45

Starší žáci na domácím turnaji vyšly bodově naprázdno a nepodařilo se jim prolomit nepříjemnou nepříznivou sérii. V některých pasážích hry to přitom nevypadalo vůbec špatně a ve všech čtyřech případech drželi po prvním poločase se svým soupeřem krok. Druhá půle však patřila soupeřům. Po prohrách s týmy Vysokého Mýta, Všestar, Orlicka-Třebovska a Litomyšle skončili náchodští Starší na turnaji poslední a příště si zahrají třetí koš.

18.3. 20:30

Dorostenci budou zítra dohánět jednobrankové manko. V dnešním prvním utkání 2. kola play-off 1. ligy dorostenců prohráli s Prague Tigers 2:1. Všechny góly padly až v poslední třetině, soupeř rozhodl o své výhře necelou minutu před koncem utkání. Jediný gól Náchoda vstřelil Vojtěch Majer. Odveta je na programu zítra od 17:00 v Plechárně.

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
"První třetina šachy. Ve druhé jsme toho dost nedali. Ve třetí tam soupeři spadl jeden kousek navíc. Díky všem za zápas."