Náchodská organizace získala posilu do svých organizačních, ale zejména trenérských řad. Není jí nikdo jiný, než Tomáš Hauschke, výrazná hráčská osobnost náchodské florbalové historie. Mezi lety 2004 až 2015 odehrál Tomáš v dresu elitního týmu Rytířů 160 soutěžních zápasů, kromě toho působil také v superligových Pardubicích. Nyní se nasbírané zkušenosti pokusí předat směrem k současným hráčům Náchoda. V této sezóně se připojí k realizačnímu týmu starších žáků a dorostenců. 

Kromě trenérských povinností bude mít Tomáš Hauschke v náchodském klubu na starost také náborovou činnost, spolupráci se školami a vedení akademií. Díky dlouholetému působení v roli hráče Tomáš prostředí náchodské organizace dobře zná a již se pustil do práce. Poprvé v akci se představí již dnes, kdy povede online tréninky všech mládežnických kategorií.

Tomáš Hauschke (16) odehrál v dresu Náchoda 160 zápasů - nyní se vrací jako trenér. Foto: Kanonýři Kladno.

"Jsem rád, že můžeme v naší organizaci přivítat našeho bývalého hráče, který má zkušenosti i ze superligy. Najít v dnešní době člověka, který by se chtěl věnovat sportu a trénování není jednoduché, o to víc jsem rád, že se k nám Tomáš připojí. Věřím, že jeho zkušenosti a celoživotní láska ke sportu posunou náš klub zase o kousek dál", říká k angažování Tomáše Hauschkeho sportovní ředitel organizace Tomáš Třešňák.

My přejeme Tomášovi hodně úspěchů a radosti v náchodském florbale.