Adam Středa je hradeckým odchovancem, kde v místním FbC (dříve FBK a CSP) strávil téměř celou sportovní kariéru. Za divizní tým Hradce Králové nastoupil ke 38 zápasům, ve kterých zaznamenal 12 branek a 18 asistencí. Před letošní sezónou se přesunul do Předměřic, kde však stihl pouze dva zápasy. Nyní, ve svých 21 letech, míří jeho kroky do Náchoda, kde se pokusí vybojovat si své místo v našlapaném kádru náchodského týmu.

To Michal Šrajbr v Náchodě již působil, zahájil zde florbalovou kariéru. V dorosteneckém věku se přesunul do České Skalice, a posléze do Předměřic, Hradce Králové, aby se vrátil znovu do České Skalice a poté opět do Náchoda. Za divizní tým Hradce Králové odehrál čtyři zápasy s bilancí dvou přesných zásahů a čtyř asistencí. V letošním ročníku stihl dvacetiletý útočník v barvách České Skalice čtyři pohárová utkání, ve kterých vstřelil devět gólů a na další tři přihrál. My můžeme Michalovi jen přát, aby jej i návrat do náchodského dresu zastihl v podobné střelecké formě.

"Jsem velmi rád, že se nám ještě před koncem minulého roku podařilo velmi kvalitně posílit náš elitní tým. Věřím, že kluci, jak Adam, tak i Michal přinesou do našeho silného týmu další kvalitu a rozšíří naše možnosti směrem do budoucna. Cíle máme dlouhodobé a jsem rád, že se kluci rozhodli stát součástí naší cesty. Už se moc těším, až se vrátíme zpět k tréninku a zápasům a kluci se budou moc aktivně zapojit", okomentoval angažování Adama Středy a Michala Šrajbra sportovní ředitel a staronový hlavní trenér elitního mužského týmu Tomáš Třešňák.

My přejeme Adamovi a Michalovi, ať se jim v Náchodě daří!