Tradiční letní soustředění nebude chybět ani toto léto. Náchodští Rytíři se přesunou na 6 dní do Hostinného, kde pro ně bude připravený program plný sportovních a volnočasových aktivit organizovaný jejich trenéry. Hráči dostanou velký prostor nejenom pro zlepšování florbalových dovedností, ale i pro vytváření nezapomenutelných zážitků a stmelování týmu. Právě proto je letní soustředění nejdůležitější akcí léta, na které by žádný náchodský hráč neměl chybět!

Termíny:

  • 7. až 12. srpna: starší žáci až junioři (ročníky 2003 až 2008)
  • 12. až 17. srpna: přípravka až mladší žáci (ročníky 2009 až 2015), termín je otevřen i pro ostatní zájemce, kteří nejsou členy Florbal Náchod (podmínkou je datum narození v rozmezí 2009 až 2015)

Cena: 3000,-

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu (5 x denně, včetně pitného režimu), rekreační poplatky, kvalifikované trenéry, kondičního kouče, pronájem veškerého sportovního materiálu, pronájem hal včetně mantinelů a ostatních venkovních sportovišť, výlet a překvapení. V případě zrušení akce ze strany pořadatele vrátí klub účastníkům plnou částku.

Přihlášky

Přihlašujte se co nejrychleji! Počet účastníků soustředění je omezen kapacitou ubytovacích zařízení. Přestože se budeme snažit vyhovět všem zájemcům, budou upřednostněni ti, jejichž závaznou přihlášku obdržíme dříve. Doplňující informace budou přihlášeným distribuovány na konci června 2021.

Kontakty

V případě dotazů se neváhejte obracet na Tomáše Hauschkeho:

tomas.hauschke@florbalnachod.cz, tel.: 607 582 336