Florbal Primátor Náchod B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:5

branky: 4. Daniel Havel, 28. Jakub Vysoký, 34. Filip Knettig - 2. Vojtěch Křeček, 3. Adam Vejrek, 9. Šimon Vacek, 21. Šimon Vacek, 23. Šimon Vacek; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Picek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 12 - Vojtěch Petera 12; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:0.

Už od první minuty Primátoři ztráceli v osobních soubojích a Orli toho využívali vytvářením si přečíslení, na které obrana Náchoda byla krátká. S tím se Rytíři začali srovnávat až po půlce zápasu, kdy ale celek z Podkrkonoší už vedl 5:1. Dle zápisu „domácí“ tým začal skóre postupně stahovat, nicméně potřebná kvalita pro vstřelení dalších branek Náchodu chyběla. Především díky kvalitně zahrané půlce zápasu putovaly všechny body do Rtyně.

Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér):
"Celý zápas jsme byli lepší, ale nedokázali jsme využít šance. Děkuji hráčům za trpělivý výkon a soupeři za hru."

Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
"V první polovině zápasu jsme nehráli kvalitně osobní souboje a proto jsme byli horší. To se postupem zápasu zlepšilo, čímž se obraz hry postupně překlápěl na naší stranu. Bohužel jsme pak vyhořeli na tom, co se učí v elévech. Velká škoda pro nás, protože tempo a nasazení naší hry bylo velmi dobré. Děkuji všem aktérům za zápas."

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Florbal Primátor Náchod B 6:3

branky: 8. Huslen Munkh-Erdene, 17. Tomáš Faltus, 22. David Václavek, 37. David Václavek, 38. Michal Lerch, 43. Eliáš Malý - 10. Filip Knettig, 32. Jakub Hejhal, 45. Jakub Vysoký; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Picek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Krejsa 24 - Jakub Cibulka 7; po třetinách: 1:1, 2:0, 3:2

Ve druhém zápase se musel dle zápisu hostující celek popasovat se zataženou obranou Letohradu. Náchodským hráčům chyběl pohyb a aktivita v útočné fázi, a tak útoky Náchoda končily ztrátou a protiútokem Letohradu, v lepším případě střelou z nepřipravené pozice na hrudi letohradského brankáře. Náchodští inkasovali z laciných ztrát a na góly soupeře nebyli schopni odpovědět, ačkoliv kvalita byla na jejich straně. Ze strany náchodské juniorské rezervy velmi nevydařený zápas skončil 6:3 ve prospěch Letohradu.