První zápas přinesl opatrný průběh, kde více na míčku byli Náchodští. Více šancí si a gólových příležitostí měl však soupeř, který využíval rychlých protiútoků. To Holice potvrdili prvním gólem, na který odpověděl gólem z dorážky Steiner po asistenci Kratochvíla. Třetí třetina nezačala pro juniory z Náchoda příliš dobře, kdy se soupeř dvakrát prosadil, nejprve z rychlého protiútoku a následně do rozhozené obrany po konci oslabení. Po dvou obdržených gólech začali Náchodští aktivně napadat a zatápět soupeři. Ten hrozil pouze z protiútoků, které bezpečně kryl dobře chytající Kašpar. Tlak přetavil náchodský tým ve vyrovnání po gólech Kratochvíla (asistence Kašpar Adam) a Havla (asistence Radoch). Základní část skončila smírně, a tak rozuzlení přinesly nájezdy. V nich se na náchodské straně prosadil Balek, zatímco všechny nájezdy soupeře pokryl výbornými zákroky Kašpar.

Pokud chtěl náchodský tým pomýšlet na postup do druhého koše, potřeboval porazit Trutnov. Ten do zápasu vstoupil lépe díky vstřelené první brance. Na tu našel ke konci třetiny odpověď Radoch. Ve druhé třetině si vedení na svou stranu vzal zpět Trutnov. Na začátku třetí třetiny vyrovnal Havel (asistence Balek). Pak už góly přidával pouze soupeř a dokráčel k vítězství 5:2.