Florbal Primátor Náchod - FbC Skuteč 8:5

branky: 7. Jan Majer, 19. Samuel Siwula, 23. Jan Majer, 30. Martin Hanuš, 34. Jan Majer, 40. Antonín Donaj, 43. Vojtěch Majer, 44. Vojtěch Majer - 8. Deniz Rybenský, 37. Viktor Pražák, 37. Oliver Zavoral, 42. Matěj Dvořák, 42. Matěj Dvořák; rozhodčí: Tomáš Grigar - Richard Klíma; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Fröde ? - Daniel Nekvinda ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 4:4

Do prvního zápasu proti Rytířům nastoupila Skuteč, která se poměrně překvapivě prokousala z třetího koše do prvního. Po opatrné první třetině v té druhé převzali Náchodští otěže zápasu a do třetí šli se skórem 4:1. Ve třetí třetině měl Náchod dále herně navrch, nicméně dva výpadky dostaly Skuteč do zápasu. V závěru Rytíři větší drama nepřipustili a konec zápasu si pohlídali.

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Florbal Primátor Náchod 5:3

branky: 8. Matěj Miclík, 17. Ondřej Duben, 18. Jiří Miler, 31. Ondřej Duben, 45. Ondřej Duben - 6. Jakub Steiner, 9. Vojtěch Majer, 45. Martin Hanuš; rozhodčí: Tomáš Grigar - Alexander McIntosh; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Schamberger 12 - David Fröde 24; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:1

Druhý zápas proti Boleslavi nezastihl náchodský tým v dobrém rozpoložení. I přes vyhranou první třetinu měl mladoboleslavský tým daleko více ze hry, kvůli příliš pasivní hře „Primátorů“. To se potvrdilo ve druhé třetině, kdy soupeř otočil stav zápasu. Poslední perioda přinesla podobný obraz hry. Boleslav zvýšila náskok. V závěrečné powerplay sice Rytíři snížili, snížení zdramatizování zápasu po obdržené brance ale nepřineslo, a proto Mladá Boleslav si připisuje proti Náchodu již druhý zářez.

Florbal Primátor Náchod - Prague Tigers 3:5

branky: 3. Filip Knettig, 17. Filip Knettig, 32. Jakub Jireček - 7. Filip Snížek, 18. Simon Ščasný, 28. Matěj Gross, 33. Simon Ščasný, 44. Martin Vašek; rozhodčí: Richard Klíma - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Fröde ? - Filip Češner ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:2

Do zápasu s Tigers šel Náchod s velkou motivací odčinit špatný herní výkon z předchozího zápasu s Mladou Boleslaví. Aktivní hra Náchoda ve hře v obraně i v útoku se projevila na obrazu hry, kdy si Rytíři vypracovali daleko více šancí. Neproduktivita a laciné „námazy“ mohly za to, že Náchod nevedl, ba dokonce po druhé třetině prohrával o jednu branku. Na začátku poslední části Primátoři vyrovnali, ale jak jinak než po zbytečném „námazu“ se Tigers dostali do vedení, které i přes závěrečný tlak Náchoda udrželi.

TRAPOL Tatran Střešovice - Florbal Primátor Náchod 12:0
branky: 1. Adam Karel, 3. František Vladimír Žilka, 4. Jakub Šolle, 4. Adam Škoda, 9. Adam Bureš, 11. Jáchym Holý, 25. David Kriegler, 28. Jakub Klápa, 37. Jáchym Holý, 39. Adam Karel, 43. Tomáš Kamarýt, 43. Matěj Hejzlar; rozhodčí: Richard Klíma - Marek Jeřábek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Pecka ? - David Fröde ?; po třetinách: 6:0, 2:0, 4:0

Do posledního zápasu nastoupil Náchod s jistotou pádu do druhého koše, ale také s velkou motivací se v průběhu zápasu zlepšovat. I do druhého zápasu se bohužel přenesl nešvar z toho předchozího, a to nevynucené ztráty při rozehrávce bez jakéhokoliv tlaku soupeře. To přineslo za necelé čtyři minuty čtyři branky v síti Náchoda. V dalším průběhu nevynucené ztráty postupně mizely, leč Tatran ukázal svou kvalitu a postupně zvyšoval náskok až do hrozivého skóre 12:0.

Do čtvrtého kola z deseti nastoupí Náchod ve druhém koši, kde se utká opět se Skutčí a dále s pražskými týmy Olymp Praha, Wizards Praha a Start98 Kunratice.